Zajrzyjmy w przyszłość. Opakowania.

Kategoria: Aktualności Opakowania
1 min. czytania

Naszymi odbiorcami są głównie znani producenci chusteczek nawilżanych, płatków kosmetycznych i farmaceutycznych środków dezynfekujących. Nasze produkty trafiają do milionów domów na całym świecie, a ich użytkownikami są między innymi dzieci, dlatego dbamy o doskonałą jakość i bezpieczeństwo. Posiadamy własne wzory produktów oraz wykonujemy nowe wzory według pomysłu i oczekiwań Klienta. Naszym atutem jest kompleksowość oferowanych usług:

  • projektujemy wyroby na życzenie klienta
  • wykonujemy formy wtryskowe
  • realizujemy produkcję seryjną na nowoczesnych wtryskarkach elektrycznych
  • dekorujemy powierzchnię.

Wysoką jakość produktów zapewniamy poprzez zastosowanie tworzyw i barwników najwyższej jakości od światowych producentów oraz dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Podczas produkcji seryjnej każdy produkt poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. Posiadamy system jakości ISO 9001:2015. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie uwzględniając wszystkie

wymagania Klienta.

Wszystkie nasze działania są podejmowane odpowiedzialnie i z uwzględnieniem wpływu działalności firmy na środowisko naturalne. Nie tylko wprowadziliśmy do naszej oferty produkcję wyrobów z biotworzyw, ale również w ramach polityki zrównoważonego rozwoju zdecydowaliśmy o zakupie tylko elektrycznych maszyn wtryskowych, które zużywają do 60 % mniej energii elektrycznej niż tradycyjne wtryskarki hydrauliczne. Maszyny elektryczne nie potrzebują również do pracy oleju oraz generują niższy poziom hałasu i charakteryzują się niską emisją ciepła do atmosfery. Planujemy ponadto montaż paneli fotowoltaicznych, by jeszcze bardziej ograniczyć zużycie energii elektrycznej wytwarzanej tradycyjnie. Kolejnym naszym eko-atutem jest fakt, że wszystkie samochody służbowe w firmie mają napęd hybrydowy.

Bibliografia: www.iris.net.pl

Monika Domke

IRIS Sp. zo.o.

Artykuł został opublikowany w kwartalniku "Świat Przemysłu Farmaceutycznego" 3/2020