Spotkajmy się na stoisku Novasome podczas targów PCI Days 2019 w Warszawie

Kategoria: Aktualności Rynek i trendy
2 min. czytania

„Targi PCI Days 2019 to nowe wydarzenie B2B, skierowane dla dostawców i producentów działających w branżach farmaceutycznej i kosmetycznej. Udział w targach stwarza dostawcom niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swojej oferty oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych z producentami kosmetyków i leków. Odwiedzający docenią Targi PCI Days za możliwość poznania nowości produktowych i czerpania inspiracji do tworzenia nowych form leków i kosmetyków. PCI Days to idealne miejsce do zaprezentowania i poznania pełnej oferty do produkcji leków i kosmetyków – od surowców poprzez produkcję aż po opakowania” – podkreślają na stronie wydarzenia organizatorzy.

Kiedy powstało i czym zajmuje się Novasome?

Tomasz Han, Prezes CBR Novasome Sp. z o.o.: Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. powstało w 2004 jako spółka typu spin-off. W kolejnej dekadzie spółka mocno postawiła na rozwój nowych technologii, współpracę z uczelniami wyższymi i realizację wielu projektów. Zaangażowanie i ambitne cele pracowników spotkały się z uznaniem Ministra Gospodarki, który w 2014 roku przyznał Novasome – status Centrum Badawczo-Rozwojowego. Dziś jako spółka świadczymy kompleksowe usługi badawczo-rozwojowe, eksperckie i analityczne w dziedzinie medycyny, farmacji i przemysłu kosmetycznego.

 

Gdzie realizowane są badania?

Tomasz Han, Prezes CBR Novasome Sp. z o.o.: Posiadamy własne laboratoria oraz zatrudniamy grono specjalistów i ekspertów, dbających o najwyższą jakość naszych usług. W 2016 roku utworzyliśmy Laboratorium Innowacyjnych Technologii Medycznych (LITM). Jego powstanie pozwoliło nam na prowadzenie interdyscyplinarnych prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych, w celu poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w zakresie medycyny, biotechnologii oraz nauk pokrewnych. Zarówno w codziennej współpracy z naszymi klientami, jak i w spotkaniach z potencjalnymi nabywcami naszych usług, dbamy o najdrobniejszy szczegół.

Jakie plany i kierunki rozwoju na kolejne lata planuje Pan dla Novasome?

Tomasz Han, Prezes CBR Novasome Sp. z o.o.: Konsekwentnie chcemy wdrażać nowe technologie do realizowanych przez nas badań i analiz. Niezmiennie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Stawiamy na jakość podejmowanych przez nas projektów. Staramy się też współpracować z coraz większym gronem podmiotów, które na szczęście są coraz bardziej świadome tego, jak ogromne znaczenie dla osiągnięcia przez nich sukcesu, ma wykonywana przez nas praca, dlatego też cieszymy się, że jako Novasome możemy reprezentować Grupę Hasco podczas PCI Days 2019 w Warszawie.

Co czeka na odwiedzających stoisko Novasome?

Tomasz Han, Prezes CBR Novasome Sp. z o.o.: Chcemy zachęcić odwiedzających targi PCI DAYS 2019, aby dowiedzieli się, czym zajmujemy się na co dzień. Informacji na miejscu udzielać będą nasi specjaliści, ale do współpracy zaprosiliśmy też barmana, który przez dwa dni serwować będzie drinki molekularne. Zdrowe napoje w spektakularny sposób powstawać będą na oczach naszych gości. Jako spółki należące do Grupy Hasco od lat dbamy o zdrowie Polaków, dlatego każdego z gości chcemy poczęstować polskim jabłkiem. Mamy też inne niespodzianki, których nie chciałbym teraz zdradzać, ale zachęcam do spotkania się z nami w Hali EXPO XXI 15 i 16 maja, na stoisku C-25.