NutraFood Poland – jedyne w Polsce targi suplementów diety i żywności funkcjonalnej już w kwietniu 2024 r. w Warszawie!

Kategoria: Aktualności
2 min. czytania

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Suplementów Diety i Żywności Funkcjonalnej zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy związani z branżą nutraceutyków spotkają się w dniach 16-18 kwietnia 2024 r. w EXPO XXI Warszawa.

O wystawcach

Na targach można spotkać wiele znanych marek, producentów, dystrybutorów oraz dostawców surowców związanych z branżą suplementów diety i branżą spożywczą. Lista wystawców ciągle się powiększa, na ten moment jest bliska 300 firm! To doskonała okazja, aby zapoznać się z nowymi produktami, trendami i innowacjami w tej dziedzinie.

Na uwagę zasługuje fakt, że na targi NutraFood powracają stali wystawcy mi.in: ForMeds Sp. z o.o., Puerfil, Pfannenschmidt GmbH, K.-W., Bart Sp. z o.o., Protec Nutra, Elena – Kolagenum, KSM-66 Ashwagandha, Harke Polska, Olivit, Amita Health Care, SIRIO PHARMA, Skyherb, Alu Lids, ActivLab.

Co na targach?

W trakcie targów odbywają się liczne prezentacje, prelekcje i debaty.  Poruszane są między innymi tematy związane z trendami, składnikami funkcjonalnymi oraz zmianami w prawie dotyczącym reklamy suplementów diety.

Odbędzie się również konkurs o Złoty Medal, który ma na celu wyłonienie i promocję najlepszych produktów prezentowanych przez wystawców podczas targów NutraFood Poland. O wyborze najlepszych i najbardziej rokujących produktów decyduje Jury na żywo 16 kwietnia w Strefie Konkursowej na Hali 1.

Terminarz

Pierwszego dnia odbędą się 2 debaty organizowane przez Krajowej Rady Suplementów Diety i Odżywek (KRSiO) oraz The European Federation of Associations of Health Product Manufacturers (EHPM).  Dyskusje te będą poświęcone jakości produktów prozdrowotnych oraz kluczowym wyzwaniom stojącym przed branżą.

Równolegle na drugiej scenie w Hali 2, podczas konferencji Spring Agenda organizowanej we współpracy w PK Components skierowanej do Profesjonalistów z branży suplementów diety, zaproszeni eksperci branżowi skupią się na zagadnieniach prawnych i jakościowych dotyczących importowanych surowców do produkcji żywności i suplementów diety, omawiając kwestie związane z novel food, gatunkami chronionymi oraz dodatkami do żywności. Jest to szansa na pogłębienie kontaktów i networking.

Drugiego dnia odbędzie się całodniowa konferencja orgaznizowana przez KRSiO, której tematyka skupi się na aktualnych pracach Unii Europejskiej dotyczących składników suplementów diety, eksplorując innowacyjne podejścia do formy i składu tych produktów. Dodatkowo, poruszone będą tematy związane ze stabilnością witamin, zastosowaniem grzybów w suplementach, alternatywnymi źródłami białka, oraz znaczeniem standardów ESG (środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego) dla branży.

Udział w konferencjach i targach jest bezpłatny dla wszystkich zarejestrowanych uczestników! Nie może Cię zabraknąć àà WorldFood Poland 2024 – Registration

Do zobaczenia!