DELPHARM KONTYNUUJE SWÓJ ROZWÓJ W EUROPIE, PRZEJMUJĄC NAJNOWOCZEŚNIEJSZY ZAKŁAD PRODUKCJI FARMACEUTYKÓW W HOLANDII, NALEŻĄCY DO ASTELLAS.

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

Fabryka, w pełni wyposażona w najnowocześniejszą technologię, znajduje się w Holandii w obiekcie o powierzchni 31 600 metrów kwadratowych, założonym w 1994 roku.

Obecnie ten zakład produkcyjny zatrudnia 410 wykwalifikowanych pracowników, którzy przyczyniają się do produkcji form stałych, takich jak tabletki, kapsułki i granulki. Pracownicy produkują ponad 40 milionów leków rocznie.

Zakład w Meppel posiada większość zatwierdzeń jakościowych dotyczących eksportu leków na cały świat, w tym certyfikat FDA dla Stanów Zjednoczonych. Jest również zaangażowany w ekologiczne podejście, posiadając certyfikaty ISO 14001 i 45001.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą działalność w Holandii o tę trzecią lokalizację. Wraz z przejęciem zakładu w Meppel wzmacniamy naszą pozycję w Holandii, gdzie Delpharm ma już zakład produkcyjny w Bladel i centrum rozwoju leków iniekcyjnych w Leiden” – mówi Nicolas Ragot, dyrektor zarządzający Delpharm.

Delpharm z radością wita zespół z Meppel i z niecierpliwością czeka na współpracę z nimi, aby wzmocnić doświadczenie Delpharm w zakresie stałych form dawkowania do produkcji leków swoich klientów.

Autorzy

  • Delpharm