Wykład poświęcony wymaganiom wobec integralności danych w czasie inspekcji EMA odbędzie się w ramach Farmaceutycznej Strefy Inspiracji podczas Targów PCI Days 2020

Kategoria: Aktualności Rynek i trendy
1 min. czytania

,,(…) Branża Life Science wkracza w okres znaczących zmian, w których nowe technologie stopniowo zaczynają rewolucjonizować przemysł. Oczekuje się, że nowe technologie cyfrowe ułatwią analizę danych i umożliwią szybsze podejmowanie decyzji w każdej fazie klinicznej.

Agencje rządowe zachęcają do korzystania z automatyzacji, technologii informatycznych i rozwiązań w zakresie danych, ale zaawansowane technologie i metodologie będą również wymagać nowego podejścia w celu zapewnienia zgodności z dobrymi praktykami (GxP) w całym cyklu życia produktu.

Wykład odbędzie się w języku angielskim.

Już w czerwcu odbędzie się kolejna edycja jedynych na polskim rynku Targów Dostawców Dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Bogata oferta wystawiennicza dostawców z Polski i zagranicy, ponadto szereg wykładów i konferencji oraz warsztaty dla zakupowców – to wszystko i wiele więcej czeka na przedstawicieli zakładów produkujących leki i kosmetyki, którzy 4 i 5 czerwca przyjadą do Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie.

Wzorem poprzedniej edycji, w Farmaceutycznej Strefie Inspiracji i Kosmetycznej Strefie Inspiracji uczestnicy targów będą mieli okazję wysłuchać serii wykładów przybliżających najważniejsze zagadnienia i problemy, którymi żyje branża oraz ich rozwiązania. Specjaliści reprezentujący przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny opowiedzą również o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju branży. Pełny program merytoryczny będzie dostępny już niedługo.

Udział w Targach PCI Days 2020 oraz we wszystkich wykładach i konferencjach jest całkowicie BEZPŁATNY, a rejestracja odbywa się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej wydarzenia www.pcidays.pl