NutraFood Poland – największe spotkanie branżowe sektora suplementów diety i żywności funkcjonalnej już w kwietniu 2022 podczas targów WorldFood Poland!

Kategoria: Aktualności Rynek i trendy
2 min. czytania

NutraFood Poland to miejsce do nawiązywania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi, podtrzymywania i budowania długoterminowej relacji z kontrahentami oraz spotkań z ekspertami.
To tutaj można znaleźć nowe możliwości rozwoju swoich produktów z zakresu suplementów diety, prezentując swoją ofertę licznym branżowym odwiedzającym.

W ramach strefy NutraFood można zapoznać się z najnowszymi produktami uwzględniającymi: produkty końcowe, surowce i składniki, usługi oraz rozwiązania technologiczne.

Dzięki bogatemu programowi konferencyjnemu targi umożliwiają poznanie najnowszych trendów rynkowych, innowacyjnych rozwiązań i technologii pozwalających zaspakajać zapotrzebowanie konsumentów na produkty pozwalające im dbać o zdrowie i lepszą jakość życia.

 

To tu rodzą się nowe relacje biznesowe

NutraFood Poland odbywa się równolegle z największymi biznesowymi targami spożywczymi
w Polsce – WorldFood Poland, co pozwala na zwiększenie zasięgu odbiorców. Targi WorldFood Poland to wydarzenie biznesowe  skierowane do branży spożywczej. Sercem targów są liczne rozmowy przy stoiskach bogatych w produkty spożywcze i napoje z całego świata, to tam rodzą się nowe relacje biznesowe, następuje wymiana kontaktów oraz odbywają się degustacje. WorldFood Poland to najlepsze miejsce dla producentów, przetwórców, dystrybutorów
i handlowców
działających w sektorze spożywczym

 

NutraFood Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń branżowych dla każdego przedsiębiorcy działającego w sektorze suplementów diety i nutraceutyków.

Już dziś zapisz w kalendarzu: 5-7 kwietnia 2022. Nawiąż kontakty, które napędzą Twój biznes!

Więcej informacji na stronie www.nutrafood.pl oraz www.worldfood.pl

Bezpłatna rejestracja dla osób z branży:

https://rejestracja.worldfood.pl/