MeetUp Food Supplement Ingredients – 29 OCTOBER 2019 –

Kategoria: Aktualności Rynek i trendy Suplementy diety
1 min. czytania

Konferencja jest adresowana do: producentów i dystrybutorów suplementów diety; firm z otoczenia branży; firm, które planują rozpocząć taką działalność, a w szczególności do osób zajmujących się projektowaniem, doborem składników (pracownicy i menadżerowie działów R&D, zakupów, jakości, marketingu), kadry naukowo-badawczej oraz przedstawicieli organów administracji sanitarnej i wszystkich osób zainteresowanych tematyką suplementacji.

 

Podczas wydarzenia zostaną poruszone najważniejsze zagadnienia związane z innowacyjnymi składnikami suplementów diety w odniesieniu do rosnących potrzeb i oczekiwań konsumentów.

 

Odpowiedzialna produkcja suplementów diety: wyzwanie dla całej branży!

Celem konferencji jest udowodnienie, że tylko ścisła współpraca biznesu z nauką przynosi wymierne korzyści tak dla producentów, jak i dla konsumentów.

 

MeetUp Food Supplement Ingredients to gwarancja najwyższego poziomu merytorycznego wykładów i paneli dyskusyjnych, współtworzonych przez wybitnych naukowców oraz ekspertów branży suplementów diety.

 

W jednym miejscu stworzy się przestrzeń do zdobycia cennej wiedzy i nawiązania relacji o charakterze biznesowym.

Konferencja MeetUp Food Supplement Ingredients ma służyć wymianie doświadczeń i tym samym podniesieniu atrakcyjności oraz efektywności suplementów diety oferowanych na polskim rynku.

 

To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się i porozmawiać z ekspertami, którzy dzielą się swoją wiedzą na temat doboru właściwych i innowacyjnych surowców do produkcji suplementów.

 

AGENDA  –> https://meetupconference.pl/agenda

BILETY –> https://meetupconference.pl/rejestracja

https://meetupconference.pl/