Aflofarm Farmacja Polska – Diamentem Innowacji

Kategoria: Aktualności Rynek i trendy
1 min. czytania

17 czerwca podczas uroczystej gali wieńczącej IX edycję Executive Innovation Forum odbyło się rozdanie nagród w konkursie „Diamenty Innowacji”. Kapituła konkursu podjęła decyzję o przyznaniu nagrody w kategorii „Innowacja Roku: Farmacja” marce Aflofarm Farmacja Polska. Nagrodę odebrał Jacek Furman, prezes spółki. Wyróżnienie to zostało przyznane za całokształt działalności.

Diamenty Innowacji, to szczególne statuetki, które mają na celu uhonorowanie wyróżniających się przedsiębiorstw, wybitnych menedżerów oraz liderów biznesu, wdrażających nowe technologie i innowacje. Jak podkreśla organizator konkursu – laureaci wyróżniają się również zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju oraz odznaczają szczególną dbałością o najwyższe standardy przywództwa. O przyznaniu nagrody w siedmiu kategoriach decyduje 20-osobowa kapituła.

– Uznanie Aflofarm Farmacja Polska w tak prestiżowym konkursie za lidera innowacji w dziedzinie farmacji jest dla nas olbrzymim wyróżnieniem i uhonorowaniem ciężkiej, wieloletniej pracy. Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości i standardów produkcji oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań lekowych. Cieszymy się, że nasze wysiłki są doceniane nie tylko przez pacjentów, lecz również przez podmioty zewnętrzne – mówi Jacek Furman, prezes Aflofarm Farmacja Polska.

Żródło: www.aflofarm.com.pl