DEDYKOWANY PROGRAM ROZWOJOWY: EFEKTYWNA PRODUKCJA W BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ

Kategoria: Aktualności Produkcja i maszyny
1 min. czytania

Niska i średnia kadra zarządzająca bezpośrednio nadzorując pracę zespołów ma znaczący wpływ na efektywność realizowanych procesów. Umiejętność podnoszenia jakości oraz efektywności, rozwiązywanie problemów przy produkcji farmaceutyków oraz kompetencje związane z identyfikacją i eliminacją strat w procesach, są podstawą do budowania przewagi konkurencyjnej organizacji.

Nasz dedykowany program rozwojowy to dwa moduły tematyczne po dwa dni szkoleniowe. Chętni mogą uczestniczyć w całym programie lub wybrać jeden z modułów, który jest dla nich interesujący. Dodatkowo program prowadzimy w formule otwartej (start programu otwartego od września 2021) oraz zamkniętej (przeprowadzamy wewnętrzny program na terenie firmy klienta).

Pierwszy moduł to NARZĘDZIA DOSKONALENIA PROCESÓW W FARMACJI (2 DNI), w tym module będzie pokazywać jakie narzędzia doskonalenia najlepiej sprawdzają się w produkcji branży farmaceutycznej, pokażemy również studia przypadków z branży.

Moduł drugi to ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW (2 DNI), podczas tego modułu będziemy pokazywać jak budować proces rozwiązywania problemów w organizacji, jak angażować pracowników w rozwiązywanie problemów oraz jakich narzędzi używać, aby skutecznie rozwiązywać problemy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami: https://www.prfarmacja.pl