Nowe mieszadła LeviMag® firmy Alfa Laval umożliwiają mieszanie do ostatniej kropli we wszystkich branżach higienicznych

Kategoria: Aktualności Produkcja i maszyny R&D
2 min. czytania

Funkcje te pozwalają zabezpieczyć integralność produktu oraz zapewnić najbardziej efektywne mieszanie, gdyż odbywa się ono do momentu całkowitego opróżniania zbiornika, ze względu na przystosowanie mieszadła do pracy na sucho. Otwarta konstrukcja mieszadła zapewnia pełny dostęp podczas mycia w systemie CIP, co pozwala skutecznie usuwać pozostałości produktu.

<p>Caption: LeviMag_with blue actuator_magnetic_mixer</p>

Mieszanie do ostatniej kropli

Mieszadła magnetyczne Alfa Laval LeviMag® są zaprojektowane pod kątem zwiększenia skuteczności mieszania oraz podwyższenia poziomu wydajności. Mieszadła mogą pracować na sucho i zapewniają jednorodność całej partii produktu. Przekłada się to na 100 % wydajność.

 

Dłuższy czas pracy dzięki wymiennym łożyskom wymagającym niewielkiej konserwacji

Dużą zaletą mieszadeł LeviMag® jest ich łatwe i wygodne serwisowanie. Łożyska lewitacyjne wpływają na zmniejszenie kosztów, poprawę bezpieczeństwa produkcji i wydłużenie czasu sprawności. Łożyska o dużej odporności na naprężenia minimalizują zużycie części, które mogłoby skutkować zanieczyszczeniem produktu.

 

Mieszadła LeviMag® w wersji UltraPure dostępne z pakietem Q-doc

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów UltraPure firmy Alfa Laval, Użytkownicy mieszadeł Levimag działający w branży biotechnologicznej i farmaceutycznej otrzymują dostęp do pakietu Q-doc. Dokumentacja ta zapewnia pełny wgląd w łańcuch zaopatrzenia, produkcyjny oraz dostaw – od surowców do dostarczanego urządzenia, ułatwiając walidację, kwalifikację oraz kontrolę zmian.

 

Mieszadła Alfa Laval LeviMag® UltraPure spełniają najsurowsze wymagania procesów wymagających zachowania najwyższej sterylności.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przejdź na stronę produktu Alfa Laval LeviMag®: https://www.alfalaval.com/products/fluid-handling/mixing-equipment/tank-mixers/levimag/

 

Alfa Laval na świecie

Alfa Laval jest wiodącym na świecie dostawcą specjalistycznych urządzeń i rozwiązań inżynierskich. Oferowane urządzenia, kompletne linie technologiczne oraz serwis zapewniają naszym Klientom optymalny i bezawaryjny przebieg realizowanych procesów.

Nasze nowatorskie rozwiązania umożliwiają ogrzewanie, chłodzenie, transport i oddzielanie takich produktów jak: olej, woda, chemikalia, napoje, artykuły żywnościowe i farmaceutyki.

Międzynarodowa struktura firmy, obejmująca swym zasięgiem około 100 krajów sprawia, że jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów praktycznie na całym świecie.

www.alfalaval.pl