LABORATORIA NATURY – PRODUCENT KONTRAKTOWY – ZWIĘKSZA MOCE PRODUKCYJNE I WPROWADZA NOWE TECHNOLOGIE

Kategoria: Aktualności Opakowania
1 min. czytania

NOWATORSKA TECHNOLOGIA LONG LIFE PROBIOTICS (LLP)

Produkcja została zaprojektowana w taki sposób aby ograniczyć negatywny wpływ czynników zewnętrznych (wilgotność i temperatura) na stabilność i jakość produktów probiotycznych. Dzięki zastosowaniu opracowanej przez nasz zespół R&D nowatorskiej technologii – Long Life Probiotics (LLP) – LLP Probites i LLP Probidrops, jako nośnik dla różnych szczepów probiotycznych, wyróżniają się 24 miesięcznym terminem zachowania deklarowanej zawartości probiotyków.

PROBIOTYKI W UNIKALNEJ FORMIE

„Zakład w nowej lokalizacji umożliwia nam dalszy, globalny rozwój, który stwarza możliwość konsekwentnego umacniania naszej pozycji na rynku jako producenta kontraktowego. Warunki panujące w obecnej fabryce pozwolą nam na produkcję nowych form, których wytwarzanie w poprzedniej lokalizacji było niemożliwe. Strategicznym kierunkiem rozwoju jest produkcja probiotyków w formach olejowych oraz unikalnej formie misio – tabletek” – podkreśliła Prezes Zarządu spółki.

Do produkcji LLP Probites i LLP Probidrops są wykorzystywane tylko wyselekcjonowane szczepy probiotyczne z udokumentowanym pochodzeniem od największych liderów rynku oraz działaniem fizjologicznym potwierdzonym w badaniach naukowych.

Artykuł został opublikowany w kwartalniku "Świat Przemysłu Farmaceutycznego" 3/2020