ROOTS SUPPLY SERVICE

Adres firmy:

Modra 15/2, Poznań, 60-387, 15, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 725 777 752
tel. +48667726077
fax +48 725 777 752

Strona www:

www.rootssupply.com.pl

Adres e-mail:

biuro@rootssupply.pl

Opis działalności:

Roots Supply Service

Na krajowym rynku, jako firma Roots Supply Service istniejemy od 2005 roku. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma dużymi firmami z branży farmaceutycznej, spożywczej, stoczniowej, magazynowej oraz innymi pokrewnymi branżami, w których osuszanie powietrza i odpowiednia wentylacja są niezbędne do Ich prawidłowego funkcjonowania.

W ostatnim roku jako uzupełnienie naszej oferty dołożyliśmy systemy odpylania oparte na urządzeniach renomowanej firmy Camfil.

Jako firma jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie odpowiednich wymaganych warunków produkcji i magazynowania. Wszystkie Nasze działania mają na celu usprawnienia w produkcji oraz zapewnienie Wam spokoju poprzez całodobowy serwis przez siedem dni w tygodniu! Naszym głównym celem jest pełne zadowolenie klienta z jakości pracy posiadanych urządzeń.

Do Państwa dyspozycji są w pełni wykwalifikowani, przeszkoleni pracownicy, z długoletnim stażem instalatorskim, serwisowym i pomiarowym, nastawieni na urządzenie i jego parametry. Takie ukierunkowanie pozwala Nam na 100% skuteczność napraw oraz trafności rozwiązań projektowych.