Qualiac Polska Sp. z o. o.

Adres firmy:

al. Szucha 8, Warszawa, 00-582, 7, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 (22) 583 10 71

Strona www:

www.qualiac.pl

Adres e-mail:

kontakt@qualiac.pl

Opis działalności:

Firma Qualiac S.A. jest czołowym, niezależnym twórcą oprogramowania ERP, które dostarcza swoim klientom już od 30 lat. Ma oddziały w czterech krajach, w tym w Polsce. Współpracuje z międzynarodowymi organizacjami z różnych branż. Na co dzień z systemu korzysta ponad 50 tysięcy użytkowników. Rozwiązania spółki są przeciwwagą dla tych, które oferuje Oracle, MS Dynamics oraz SAP.

Wdrożenie systemu Qualiac ERP nie wymaga żadnych prac programistycznych. Jest najczęściej realizowane w czasie krótszym niż rok i można z niego korzystać tuż po zakończeniu szkolenia. Charakteryzuje się również rozsądnymi kosztami, jakością i niezawodnością, najniższym wskaźnikiem TCO wśród dużych systemów ERP. System jest tak zaprojektowany, aby mógł dopasować się do konkretnej organizacji i strategii IT. Sprawdzi się, między innymi w firmach produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlowych czy świadczących różnego rodzaju usługi. Licznych klientów referencyjnych można znaleźć w przemyśle, sektorze bankowo-finansowym, w wydawnictwach prasowych czy też szpitalach i instytutach badawczych.

System Qualiac ERP udało się z sukcesem wdrożyć w firmach farmaceutycznych – LFB i Pierre Fabre oraz w firmie chemicznej – Isochem.

Qualiac jest budowany w oparciu o oryginalną architekturę i najlepsze rozwiązania technologiczne. Ich celem jest uzyskanie najwyższych standardów i technicznej niezależności. Ze względu na ciągłą zmianę potrzeb i technologii, ważna jest elastyczność. Dlatego firma oferuje unikalne rozwiązanie niezależne od środowiska technicznego (systemu operacyjnego czy rodzaju bazy danych). System Qualiac ERP od tego roku, jako jeden z pierwszych na świecie, jest oferowany w Polsce tylko i wyłącznie w trybie przeglądarkowym.

Oprogramowanie podstawowe zawiera moduły księgowość i finanse, e-zamówienia i zakupy, zarządzanie: łańcuchem dostaw, produkcją, projektami czy sprzedażą. Równie ważne jest to, że aktualizacja systemu nie jest nowym projektem wdrożeniowym, trwa maksymalnie do czterech godzin oraz zachowuje pełną, wsteczną kompatybilność ustawień i modyfikacji

Interfejs użytkownika cechuje przyjazny wygląd, niezawodność i mobilność. Korzysta z technologii Web 2.0 RIA (Rich Internet Application) i rozwiązania Cloud albo tradycyjnego.