Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej „ICHEM” Sp. z o. o.

Adres firmy:

Dostawcza 12A, Łódź, 93-231, Dolnośląskie, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 426776100

Strona www:

www.ichem.com.pl

Adres e-mail:

biuro@ichem.com.pl

Opis działalności:

ICHEM Sp. z o. o. jest polską firmą specjalizującą się w produkcji suplementów diety, żywności funkcjonalnej oraz wyrobów medycznych.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, rozwoju nowych formulacji, produkcji wyrobów gotowych, jak również wsparcia związanego z dostosowaniem produktów do wymogów rynkowych i regulacji prawnych.

Oferta skierowana jest zarówno do producentów, importerów, jak i dystrybutorów, którzy poszukują profesjonalnej i solidnej firmy. ICHEM zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług oraz terminową realizację zamówień.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji oraz obsłudze klienta wypracowaliśmy model współpracy PRIVATE LABEL, umożliwiający stworzenie produktu pod marką własną.

Posiadamy własne laboratorium B+R oraz nowoczesny park maszynowy, a to sprawia, że możemy zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty.

W portfolio posiadamy gotowe, sprawdzone receptury, które możemy zaproponować klientom.

Oferujemy następujące formy konfekcji:

– stałe w: KAPSUŁKACH, TABLETKACH, SASZETKACH

– płynne w: FIOLKACH (10 ml), SASZETKACH, BUTELKACH (od 10 ml do 1000 ml)

Naszą mocną stroną jest możliwość rozlewania produktów płynnych (zawiesin, syropów) w butelki szklane NA GORĄCO bez użycia konserwantów. Dotyczy to w szczególności produktów przeznaczonych do spożycia przez dzieci.