NTC ANDAR

Adres firmy:

Kierbedzia 4, Warszawa, 00-728, 7, PL

Telefon/Fax:

tel. 22 331 67 89
tel. 606 651 374
fax 22 416 67 32

Strona www:

www.ntcandar.com.pl

Adres e-mail:

biuro@ntcandar.com.pl

Opis działalności:

NTC Andar jest istniejącym od 2000 roku niezależnym biurem handlowym oferującym technologie farmaceutyczne, know-how i substancje aktywne polskim i zagranicznym firmom wytwarzającym leki. Proponujemy także wdrożenia suplementów diety w oparciu o oferowane przez nas surowce roślinne i zwierzęce. Działamy jako importer dostarczający wymagany produkt pod bramę zakładu produkcyjnego, a także jako konsultant i agent handlowy.

Szukamy i identyfikujemy partnerów handlowych w imporcie i eksporcie. Pomagamy w negocjacjach kontraktowych i stwarzamy przyjazną atmosferę dla nawiązania efektywnej współpracy. Działamy bez zbędnej biurokracji, w bezpośrednim kontakcie z klientem. Realizujemy indywidualne zamówienia. Podejmujemy tematy, które wymagają szybkiego działania i wyjścia poza standardową ofertę. Działamy w oparciu o wdrożony system zarządzania jakością.

Nasza firma zajmuje się również kupnem i sprzedażą używanych maszyn dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. W tym zakresie z powodzeniem współpracujemy już od kilku lat z niemiecką firmą HAUSER MASCHINEN. Z powodzeniem przeprowadzamy modernizacje parków maszynowych.