LOPI ANUSZKIEWICZ I TRZECIŃSCY SP.J.

Adres firmy:

Długa 3, Legionowo, 05-119, 7, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 22 732 07 87
tel. 697 481 635

Strona www:

lopi.pl

Adres e-mail:

biuro@lopi.pl

Opis działalności:

Lopi – przyszłość zaczyna się dzisiaj. Inteligentna kompensacja mocy biernej stworzona przez polskich inżynierów.

Od 25 lat wspieramy przedsiębiorców poprzez projektowanie i tworzenie kompleksowych rozwiązań technologicznych z zakresu kompensacji mocy biernej, automatyki oraz elektroniki. Dynamiczny rozwój naszej firmy doprowadził do wyodrębnienia z niej trzech spółek: Lopi sp.j., Lopi automatyka i Lopi elektronika.

Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy regulator LRM001 a dalsze prace nad rozwojem produktów zaowocowały stworzeniem całej linii produktów z obszaru kompensacji mocy biernej. Wypuściliśmy na rynek wysokiej klasy urządzenia pracujące w sieciach z kogeneracją.

 

Kompensacja mocy biernej to proces, który polega na korekcji współczynnika mocy w celu redukcji generacji lub poboru mocy biernej. Utrzymywanie energii biernej w odpowiednich wartościach ma znaczenie dla stanu sieci elektroenergetycznej oraz wpływa na żywotność urządzeń podłączonych do sieci. Odpowiednio dobrany układ kompensacji mocy biernej ogranicza straty energii biernej na poziomie ok 98%. Może to zredukować koszty na poziomie od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie.

Zapraszamy do korzystania z naszych produktów oraz usług.

Polski produkt – wysoka jakość – atrakcyjna cena.

www.lopi.pl

biuro@lopi.pl