Gofarm Sp.z o.o. sp.k.

Adres firmy:

ul. Józefa Marcika 12, Kraków, 30-443, 6, PL

Telefon/Fax:

tel. 12 307 75 16
tel. 530 103 518

Strona www:

www.gofarm.pl

Adres e-mail:

klaudia.sierzega@gofarm.pl

Opis działalności:

GOFARM TO RODZINNA POLSKA FIRMA SPECJALIZUJĄCA SIĘ W ROZWOJU I SPRZEDAŻY WYROBÓW MEDYCZNYCH. KOSMETYKÓW I SUPLEMENTÓW DIETY W FORMULE PRIVATE LABEL.

Jesteśmy ekspertem na rynku UE w zakresie rozwoju, przygotowywania dokumentacji, rejestracji oraz produkcji wyrobów medycznych „farmaceutycznych”. Rozwijamy produkty w formach płynnych i półstałych, a specjalizujemy się w produktach przeznaczonych na błony śluzowe (spraye do nosa, gardła, ucha, pastylki, syropy) oraz na skórę (żele, kremy, maści).

Naszą misją jest tworzenie prostych lecz skutecznych produktów, które przynoszą ulgę w codziennych dolegliwościach. Skupiamy się na rozwoju linii produktowych złożonych z uzupełniających się specyfików.
Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług, ściśle kontrolujemy cały cykl rozwojowy oraz produkcyjny każdego produktu – od wielu lat posiadamy certyfikaty ISO-13485 oraz ISO-9001.

Naszymi klientami są firmy farmaceutyczne z Europy i z poza jej granic oraz dystrybutorzy marek własnych (private label). W ciągu ostatnich 5 lat opracowaliśmy dla nich ponad 200 nowych produktów.

Działamy zgodnie i w oparciu o obowiązujące w EU regulacje dotyczące wyrobów medycznych, suplementów diety oraz kosmetyków.

Świadczymy pełny i kompleksowy zakres usług: od pomysłu na produkt, przez prace rozwojowo- badawcze, certyfikacje, rejestrację oraz dostawę produktu do klienta.