Georg Utz Sp. z o.o.

Adres firmy:

ul. Nowowiejska 34, Kąty Wrocławskie, 55-080, Dolnośląskie, PL

Telefon/Fax:

tel. 71 316 77 60

Strona www:

www.utzgroup.com

Adres e-mail:

info.pl@utzgroup.com

Opis działalności:

Firma Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG, założonej w 1947r. Firma od lat stosuje w swoich działaniach filozofię zrównoważonego rozwoju, jest producentem oferującym bogatą gamę produktów dla logistyki i magazynowania oraz przemysłu opartych na opakowaniach wielokrotnego użytku, szytych na miarę – zawsze świetnie dopasowanych do procesów Klienta.

Dostosowujemy opakowania z tworzyw sztucznych wielokrotnego użytku do procesów produkcyjnych i dystrybucyjnych naszych Klientów. Indywidualnie dopasowane opakowanie umożliwia maksymalną wydajność, nawet zautomatyzowanych procesów. Pozwala także na oszczędność kosztów dzięki optymalnej gęstości pakowania. Długa żywotność i prawie całkowita możliwość recyklingu sprawiają, że rozwiązania Utz są rozsądne zarówno pod względem ekologicznym jak i ekonomicznym.

Jesteśmy liderem w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji niestandardowych rozwiązań opakowaniowych. Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki – przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, rolnictwie, a także w dystrybucji i handlu. W portfolio obsługiwanych przez Georg Utz Polska firm znajdują się m.in.: Bosch, Cadbury, Delphi, Opel, Philips, Polpharma, Stevanato Group, Viessmann czy Volkswagen.

Utz to zaufany partner dla logistyki produktów farmaceutycznych. Nasze produkty są neutralne pod względem CO2 i spełniają najwyższe standardy jakości.
Wyróżniamy się na rynku poprzez:

  1. Trwałe Opakowania Zwrotne: Pojemniki wielokrotnego użytku Utz są idealne do przechowywania
    i transportu leków oraz produktów spożywczych. Grupa Utz współpracuje z wieloma wiodącymi, światowymi markami farmaceutycznymi, medycznymi i kosmetycznymi, aby zwiększyć wydajność ich zautomatyzowanych procesów. Zmniejszamy koszty łańcucha dostaw i zwiększamy bezpieczeństwo, wykorzystując opakowania transportowe wielokrotnego użytku.
  2. Bezpieczeństwo i Higiena: Pojemniki Utz są łatwe do czyszczenia, odporne na uszkodzenia
    i spełniają wymogi branży farmaceutycznej. Działamy zgodnie ze wszystkimi międzynarodowymi standardami obowiązującymi w branży farmaceutycznej i medyczno-technicznej. W zależności od konkretnych zastosowań lub wykorzystania, możemy dostarczyć niezbędną dokumentację lub uwzględnić dodatkowe kroki w celu spełnienia potrzeb regulacyjnych. Skontaktuj się z nami na stoisku grupy Utz B45 aby przedstawić swoje procesy i skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów.
  3. Zrównoważony Wybór: Nasze produkty są przyjazne dla środowiska. Utz wykorzystuje wyłącznie jednogatunkowe tworzywa sztuczne, które w pełni nadają się do recyklingu. Tworzywa te mogą być przetwarzane niemal w nieskończoność.

Jako grupa Utz z dumą współpracujemy z ponad 400 największymi i najbardziej znanymi producentami, dystrybutorami i dostawcami produktów farmaceutycznych, urządzeń medycznych i środków higieny osobistej z całego świata.
Przemysł farmaceutyczny jest gotowy na znaczące transformacje, napędzane postępem w biotechnologii
i medycynie precyzyjnej. Cyfrowe technologie zdrowotne, w tym telemedycyna, urządzenia pomiarowe na stałe noszone przez pacjentów i pomagające w diagnostyce oraz  diagnostyka oparta na sztucznej inteligencji zrewolucjonizują świadczenie opieki zdrowotnej i opiekę nad pacjentami, poprawiając dostępność i wyniki leczenia. Dowiedz się, jak Utz wspiera przemysł farmaceutyczny na drodze transformacji.
Czytaj więcej na utzgroup.com