Etisoft Sp. z o.o.

Adres firmy:

Szara 21, Gliwice, 44-100, 12, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 32 3328050
tel. +48506261653
fax +48 32 3328001

Strona www:

www.etisoft.com.pl

Adres e-mail:

zapytania@etisoft.com.pl

Opis działalności:

Działający od 1993 roku Etisoft to jedna z najbardziej doświadczonych i wszechstronnych firm oferujących kompleksowe usługi w zakresie znakowania i automatycznej identyfikacji produktów. Wizja firmy "Od etykiet do Przemysłu 4.0" wytycza nasz kierunek działania jako nowoczesnego i odpowiedzialnego producenta i dostawcy etykiet oraz zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyzacji procesów. 

Wśród naszych klientów są m.in. firmy farmaceutyczno-medyczne. 

Jesteśmy producentem etykiet farmaceutycznych, zgodnych z Dyrektywą Antyfałszywkową i wymaganiami klienta oraz etykiet zabezpieczających opakowania przed niepowołaną ingerencją.

Bazujemy na materiałach z klejami niskomigrującymi, z certyfikatami  ISEGA, EMA, FDA. Pracujemy zgodnie z Dobrą Praktyką Wytwarzania GMP. Zapewniamy inspekcję i reinspekcję wizyjną produkowanych etykiet, raportowanie, certyfikaty z każdą dostawą. Dla laboratoriów i stacji krwiodawstwa dostarczamy etykiety do oznaczania próbek i worków z krwią. Produkujemy etykiety z klejem niemigrującym, etykiety kriogeniczne cryo, etykiety odporne na agresywne chemikalia i na procesy sterylizacji.

Jestesmy ponadto producentem i dostawcą rozwiązań RFID, drukarek do etykiet, czytników, systemów drukujących i aplikujących, systemów wizyjnych oraz robotów mobilnych AGV.