DSR S.A.

Adres firmy:

Legnicka 55F, Wrocław, 54-203, PL

Telefon/Fax:

tel. 71 889 05 60

Strona www:

www.dsr.com.pl

Adres e-mail:

dsr@dsr.com.pl

Opis działalności:

DSR jest dostawcą rozwiązań IT, zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. DSR świadczy również usługi doradcze i szkoleniowe oraz oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie utrzymania i rozbudowy oferowanych rozwiązań. Produkty i usługi z oferty DSR 4FACTORY, są stale rozwijane i dopasowywane do potrzeb przedsiębiorstw produkcyjnych, w celu poprawy ich produktywności i zwiększenia innowacyjności. Podążając za trendami ery cyfrowej transformacji i założeniami Przemysłu 4.0., DSR zapewnia obsługę wszystkich obszarów informatycznego wsparcia dla produkcji, w tym: planowanie i harmonogramowanie produkcji, rejestrację produkcji, kompleksowe wsparcie zarządzania, usprawnienie procesów decyzyjnych oraz zarządzanie produktem. DSR współpracuje z dynamicznie rozwijającymi się organizacjami z sektora produkcyjnego, obejmującymi m.in. takie branże, jak: spożywcza, farmaceutyczna, motoryzacyjna, wyrobów przemysłowych, elektroniczna i elektrotechniczna oraz wyrobów konsumenckich.

Oferta

Zespół DSR tworzy jedno z największych centrów kompetencyjnych, oferujących rozwiązania IT dla przemysłu w Polsce. Obecnie spółka zapewnia obsługę wszystkich obszarów informatycznego wsparcia dla biznesu, w tym aplikacje wspierające następujące obszary działania firmy produkcyjnej:

Planowanie i harmonogramowanie produkcji: SIEMENS SIMATIC IT Preactor (APS);
Kompleksowe wsparcie zarządzania: QAD Enterprise Applications (ERP);
Usprawnienie procesów decyzyjnych: Qlik (BI);
Zarządzanie produktem: PLM ARAS Innovator (PLM).

Dodatkowo DSR posiada autorskie produkty, które wchodzą w skład oferty DSR 4FACTORY. Do grupy rozwiązań DSR 4FACTORY, składających się z usług i oprogramowania oferowanych na platformie chmurowej Microsoft Azure w modelu SaaS, wchodzą aplikacje do rejestracji i analizy procesu produkcji oraz monitorowania określonych parametrów maszyn i śledzenia przepływu materiałowego – SFC 4FACTORY (SFC ang. Shop Floor Control), zarządzania procesami w dziale utrzymania ruchu EAM 4FACTORY (EAM ang. Enterprise Asset Management), tworzenia głównego planu/harmonogramu produkcji MPS 4FACTORY (MPS ang. Master Production Scheduling), a także konfiguracji indywidualnego zamówienia produkcyjnego na podstawie dostępnych wariantów produktu CFG 4FACTORY (CFG ang. Configurator).

Kluczowym elementem oferty DSR 4FACTORY jest system SFC 4FACTORY.