DOT2DOT SA

Adres firmy:

Stefana Batorego 130, Batorowo, 62-080, 15, PL

Telefon/Fax:

tel. +48(61)8161206
tel. +48(61)8161206

Strona www:

www.dot2dot.pl

Adres e-mail:

info@dot2dot.pl

Opis działalności:

Jesteśmy wiodącą firmą w branży opakowań premium, powstałą z połączenia trzech głównych polskich producentów. W DOT2DOT zapewniamy wysokiej jakości złożone projekty w całej Europie, a dzięki naszej zdolności do projektowania i rozwiązań w zakresie opakowań jesteśmy liderem na rynku od ponad 30 lat. Oprócz wysokiej jakości naszych produktów oferujemy innowacyjne podejście do potrzeb naszych klientów. Dot2Dot stale inwestuje w nowe maszyny. Sukcesywne powiększanie obszaru produkcyjnego oznacza, że Dot2Dot podejmuje wyzwania technologiczne i zawsze gwarantuje wysoką jakość produktu.
 
Sukces Dot2Dot opiera się przede wszystkim na ludziach, którzy tworzą unikalny zespół, którego wiedza i profesjonalizm pozwalają na rozwijanie strategicznych horyzontów firmy. Produkujemy w 61 zakładach produkcyjnych w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie na 61 najnowocześniejszych liniach produkcyjnych.Obecnie każdego roku produkowanych jest 25 miliardów opakowań.
 
Dzięki certyfikatom ISO, BRC, FSC i PEFC gwarantujemy najwyższe standardy jakości, a nasza pojemność magazynowa wynosząca 20 000 miejsc paletowych gwarantuje dużą elastyczność i niezawodność dostaw. Nasi doświadczeni, kreatywni twórcy opakowań, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, realizują opakowania od prostego kartonu po najbardziej niezwykłą formę specjalną. Przez lata wyprodukowaliśmy miliardy opakowań, dlatego coraz częściej uważamy, że ten rodzaj działalności nie ma dla nas tajemnic. Oferujemy najlepsze rozwiązania dla wszystkich sektorów rynku – od kosmetyków, przez materiały eksploatacyjne, po żywność.