DataComplex Sp. z o.o. s.k.

Adres firmy:

Przybyszewskiego 17B, Kraków, 30-128, 6, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 668 500 755

Strona www:

www.datacomplex.pl

Adres e-mail:

kontakt@datacomplex.pl

Opis działalności:

DataComplex to zespół specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem we współpracy z sektorem farmaceutycznym. Jednym z naszych atutów jest zdolność efektywnego połączenie wiedzy informatycznej z umiejętnością przetwarzania i analizy danych specyficznych dla farmacji. Nasi eksperci współpracowali zarówno z krajowymi jaki i zagranicznymi producentami farmaceutycznymi, a wdrażane przez nich rozwiązania z powodzeniem przechodziły kontrole i audyty organów regulacyjnych (w tym europejskich i amerykańskich agencji). Między innymi dlatego potrafimy mówić Państwa językiem, rozumiemy wasze potrzeby i jesteśmy w stanie zaproponować i dostarczyć zwalidowane systemy informatyczne w obszarze gromadzenia, monitorowania i analizy danych, które z powodzeniem usprawnią codzienną pracę oraz zapewnią spełnienie wymogów formalnych. Bez względu na to, czy ma to być system wspierający pracę kilku osób w laboratorium KJ, współpracujące ze sobą zespoły KJ, ZJ i R&D czy też ma swoim zakresem objąć wszystkie dane procesowe i jakościowe w zakładzie, jesteśmy w stanie zaproponować i wdrożyć odpowiednie, dostosowane do Państwa potrzeb rozwiązanie.

W naszej ofercie posiadamy gotowe rozwiązania, które organizują i usprawniają proces zbierania i przechowywania danych, monitorowania i analizowania parametrów oraz tworzą różnego rodzaju zestawienia i raporty analityczne. Każdy z oferowanych przez nas produktów odzwierciedla aktualne standardy, wymagania i know-how w swoim zakresie. Nasze rozwiązania zostały od podstaw zaprojektowane i opracowane specjalnie dla przemysłu farmaceutycznego w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo działania i użytkowania oraz oszczędność czasu pracy jego użytkowników. Każde nasze wdrożenie u klienta poprzedzone jest zdefiniowaniem szczegółowym wymagań użytkownika (URS) i wówczas w odpowiednim zakresie dostosowujemy nasze produkty tak, aby w 100% spełniały Państwa wymagania i dokładnie odzwierciedlały Państwa sposób pracy.

Nasze rozwiązania i każde ich wdrożenie jest zgodne z wymaganiami i wytycznymi: GMP, GLP, Aneksu 11, GAMP 5, ICH, FDA 21 CFR Part 11. Każde nasze wdrożenie połączone jest z usługami szkoleniowymi, które stanowią uzupełnienie dostarczonych systemów, ponieważ nasze rozwiązania są dokładnie dostosowywane do Państwa potrzeb i całkowicie przenoszą dotychczasowy sposób pracy na płaszczyznę rozwiązania informatycznego. Podczas szkoleń korzystamy z dostarczonych systemów jako pomocy w przekazywaniu wiedzy, która pozwoli użytkownikom doskonale rozumieć, skąd pochodzą dane i co oznaczają, w jaki sposób interpretować ich wartości oraz wyniki analiz uzyskiwanych na ich podstawie, a także w jaki sposób reagować w sytuacjach, kiedy uzyskiwane wyniki nie spełniają naszych oczekiwań. Uczestnicy naszych szkoleń, nie tylko w sposób świadomy poruszają się po systemach i z nich korzystają, ale są w stanie uzyskiwać ogromną ilość dodatkowej wiedzy, która do tej pory była ukryta w posiadanych danych.