DANLAB

Adres firmy:

Handlowa 6A, Białystok, 15-399, 10, PL

Telefon/Fax:

tel. 856612866

Strona www:

www.danlab.pl

Adres e-mail:

biuro@danlab.pl

Opis działalności:

Firma DANLAB zapewnia wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny do codziennej pracy w laboratorium. Nasze wieloletnie  doświadczenie pomaga nam na dobór sprzętu dzięki któremu wyposażymy każde laboratorium w niezbędny sprzęt do analiz. Oferujemy wszelkiego rodzaju przyrządy pomiarowe, a także wszelaki specjalistyczny sprzęt laboratoryjny, taki jak np.: urządzenia chłodnicze, urządzenia grzewcze, szkło laboratoryjne, preparaty do dezynfekcji, urządzenia do przygotowywania prób oraz oczyszczania i sterylizacji, jak również sprzęt laboratoryjny umożliwiający badania właściwości substancji, a także drobny asortyment laboratoryjny.

Naszą  firmę tworzą osoby z wykształceniem chemicznym i farmaceutyczny, jak również osoby z wykształceniem pokrewnym dlatego zapewniamy wykwalifikowaną pomoc i profesjonalny dobór sprzętu laboratoryjnego oraz mebli laboratoryjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego laboratorium. W przypadku zaawansowanego sprzętu laboratoryjnego dołączamy certyfikaty i testy oraz przeprowadzamy kwalifikację sprzętu. Nasze zaangażowanie sprawia, że wyposażenie laboratorium dobieramy w bardzo krótkim czasie.

Firma Danlab kompleksowo wyposaży laboratorium farmaceutyczne, a sprzęt przez nas oferowany  w sprzedaży posiada doskonała jakość i uznanie pośród naszych wieloletnich klientów.

Liczne nagrody i wyróżnienia  podczas targów specjalistycznych przyznane firmie DANLAB są dowodem na to, iż jesteśmy zaufanym partnerem w zakresie dostaw sprzętu do Twojego laboratorium.

Zadowolenia klienta to nasz priorytet, a satysfakcja z naszego sprzętu laboratoryjnego najlepszym dowodem na wysiłek poświęcony w jego dobór, dlatego też opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne.