Bosch Rexroth Sp. z o.o.

Adres firmy:

Jutrzenki 102/104, Warszawa, 02-230, PL

Telefon/Fax:

tel. (22) 738 18 00
fax (22) 758 87 35

Strona www:

www.boschrexroth.pl

Adres e-mail:

info@boschrexroth.pl

Opis działalności:

Bosch Rexroth Sp. z o.o. jest specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Dostarcza kompleksowe rozwiązania obejmujące:

  • regulowane napędy elektryczne i sterowania (m.in.: systemy sterowania CNC, napędy elektryczne, systemy automaty­zacji)
  • hydraulikę do zastosowań przemysłowych (m.in.: pompy, silni­ki, cylindry hydrauliczne, zawory sterujące oraz proporcjonalne, elektronikę, zmontowane agregaty hydrauliczne)
  • technikę przemieszczeń liniowych i montażu (m.in.: prowadni­ce liniowe, mechanizmy śrubowo-toczne, systemy liniowe, profile aluminiowe, systemy montażowe, systemy transportowe)
  • serwis przez cały cykl życia produktu od montażu i uruchomienia po sprzedaż części zamiennych i modernzacje instalacji.

Firma Bosch Rexroth działa poprzez swoją centralę w Warszawie oraz biura regionalne w różnych miastach Polski: https://www.boschrexroth.com/pl/pl/kontakt/

Więcej infomacji na stronie www.boschrexroth.pl

Bosch Rexroth Sp. z o.o. jest wiodącym specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Pod marką Rexroth firma oferuje ponad 500 000 klientom kompleksowe rozwiązania obejmujące napędy i sterowania. Bosch Rexroth jest partnerem w aplikacjach przemysłowych, do maszyn samojezdnych oraz urządzeń wytwarzających energię ze źródeł odnawialnych. Bosch Rexroth jako The Drive & Control Company opracowuje, produkuje i sprzedaje swoje komponenty i systemy w ponad 80 krajach. Przedsiębiorstwo należące do Grupy Bosch zatrudniające 38 400 pracowników osiągnęło w roku 2011 przychody w wysokości około 6,4 mld euro.

Więcej informacji na stronie: www.boschrexroth.pl

W Polsce Grupa Bosch jest reprezentowana przez 3 spółek: Robert Bosch Sp. z o.o., Bosch Rexroth Sp. z o.o. oraz Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego, w którym udział firmy Bosch wynosi 50 proc. Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Działy przedsiębiorstwa: Technika Motoryzacyjna, Technika Przemysłowa, Dobra Użytkowe i Techniczne Wyposażenie Budynków, w których zatrudnionych jest ponad 300 000 pracowników, odnotowały w 2011 roku obrót w wysokości 51,5 mld euro. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 350 spółek zależnych i regionalnych w 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. W roku 2011 Bosch przeznaczył ok. 4,2 mld euro na badania i rozwój oraz zgłosił ponad 4 100 patentów na całym świecie. Produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia ludzi, oferując im innowacyjne i praktyczne rozwiązania.

Więcej informacji: www.bosch.pl, www.bosch-prasa.pl