BOCCARD KATES Sp. z o. o.

Adres firmy:

ul. Sprzętowa 3B, Olsztyn, 10-467,  , PL

Telefon/Fax:

tel. +48 22 38 00 130

Strona www:

www.boccardkates.pl

Adres e-mail:

biuro@boccardkates.pl

Opis działalności:

BOCCARD KATES to połączenie długoletniej tradycji i doświadczenia na rynku polskim dwóch spółek: BOCCARD POLSKA i KATES POLSKA oraz międzynarodowej wiedzy eksperckiej grupy BOCCARD z siedzibą we Francji.

Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania procesowe: od projektu, przez prefabrykację aż po montaż, uruchomienie oraz utrzymanie ruchu. Pomagamy w osiągnięciu założonych celów wydajności takich jak: doskonałość i powtarzalność produktów, zapewnienie szybkiej reakcji na potrzeby rynku oraz elastyczność.

Nasi eksperci w zakresie analizy procesów i zarządzania projektami mają bogate doświadczenie w  budowie  nowych  zakładów  produkcyjnych,  modernizacji  istniejących,  projektowaniu  i  budowie nowych oraz modernizacji istniejących urządzeń procesowych.

Prowadziliśmy projekty dla większości rynków przemysłowych, od farmacji i biotechnologii, przez kosmetykę, przemysł spożywczy, chemiczny, po przemysł ciężki.  Posiadamy własne, nowoczesne, w pełni wyposażone warsztaty do prefabrykacji, gdzie wykonujemy prefabrykację rurociągów ze stali nierdzewnej, skidów oraz urządzeń procesowych, takich jak zbiorniki procesowe i magazynowe, mieszalniki, reaktory i bioreaktory. 

We wszystkim co robimy, naszym celem jest zapewnienie najlepszej jakości procesu, zarówno dziś, jak i w przyszłości. Wszyscy nasi pracownicy starają się osiągnąć najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnej wydajności.