Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o.

Adres firmy:

Klonowa 4, Warszawa, 00-591, 7, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 22 507 60 13
tel. +48 605 469 090

Strona www:

www.biesterfeld-chemiaspecjalna.pl

Adres e-mail:

m.garlinski@biesterfeld.com.pl

Opis działalności:

Biesterfeld Chemia Specjalna jest polskim oddziałem Biesterfeld Spezialchemie GmbH, europejskiego dystrybutora specjalistycznych chemikaliów i dodatków spożywczych.

Biesterfeld Chemia Specjalna zaopatruje producentów wyrobów gotowych w dodatki specjalistyczne, substancje pomocnicze i półprodukty dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, kosmetycznego, chemicznego, farb i lakierów, chemii budowlanej, gospodarczej i przemysłowej, oraz dla przetwórstwa i produkcji tworzyw sztucznych i gumy.

Dobra współpraca z wieloma strategicznymi producentami chemikaliów i dodatków spożywczych pozwoliła na przygotowanie szerokiej oferty surowców do różnych dziedzin produkcji. Renomowani dostawcy gwarantują również wysoką jakość dostarczanych surowców i dostęp do najnowszych technologii.

Obsługa zarówno największych klientów, jak i odbiorców średniej i mniejszej wielkości przewiduje różnorodne formy dostaw z lokalnego magazynu. Kompetentny zespól pracowników intensywnie wspiera klientów doradztwem technicznym i logistycznym. Dbając o zapewnienie optymalnej obsługi szybko rosnącemu kręgowi odbiorców grono pracowników Biesterfeld Chemia Specjalna dynamicznie poszerza swoje szeregi.