Alu Lids Sp. z o.o.

Adres firmy:

Al. Kalifornijska 7, Rzeplin, 55-020, 1, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 71 300 13 33
tel. +48 665-010-355

Strona www:

www.alulids.com

Adres e-mail:

biuro@platynki.pl

Opis działalności:

Alu Lids to firma z branży opakowań, która powstała w 2001 roku we Wrocławiu. W ciągu dwóch dekad, z małej firmy, staliśmy się czołowym dostawcą wieczek aluminiowych (tzw. platynek) dla największych firm kosmetycznych w Polsce oraz dla  branży spożywczej czy chemicznej.  Z powodzeniem eksportujemy na rynki zagraniczne.

W 2020 roku do wprowadziliśmy folię do blistrów farmaceutycznych, która przeznaczona jest do zamykania suchych postaci leków i suplementów diety, takich jak: tabletki, drażetki, kapsułki. Oferujemy dwa warianty grubości folii: 20 μm oraz 25 μm, z możliwością wykonania dowolnego nadruku na warstwie zewnętrznej. Nadruki wykonywane są wysokiej jakości farbami flexoUV low migration.

Folia do blistrów farmaceutycznych odznacza się wysoką barierowością, zapewniając skuteczną izolację od wilgoci, pyłów, zapachów, światła czy innych czynników zewnętrznych, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na produkt. Dzięki swoim właściwościom pozwala na długie i bezpieczne przechowywanie produktów.

Alu Lids to doświadczenie i wiedza, które pozwalają spełnić oczekiwania każdego Klienta. Nowoczesne zaplecze maszynowe, wykwalifikowana kadra pracowników oraz wysokiej klasy surowce, dostarczane przez renomowanych dostawców, to gwarancja najwyższej jakości naszych produktów i usług.

Wartości, którymi się kierujemy:

A – Asortyment, który sprosta każdym wymaganiom.

L – Lata doświadczenia to gwarancja jakości i dbałości o każdy szczegół

U –Unikalna Technologia

L – Logistyka zamówień- Twoje zamówienie będzie zawsze na czas

I – Innowacyjność procesu produkcji

D –Dbałość o Klienta jako najważniejszy priorytet

S –Surowce Najwyższej Jakości