Polfa Tarchomin z nowymi produktami na stacjach paliw PKN Orlen

Kategoria: Aktualności Suplementy diety
2 min. czytania

Nowe suplementy diety marki TZF Polfa są produktami najwyższej jakości, zapewnionej przez system kontroli HACCP, GMP i GHP zgodnie z wymaganiami Codex Alimentarius – wer. 4/2003 r. Zakład Zapewnienia Jakości Polfy Tarchomin wykonuje testy analityczne pozwalające potwierdzić niezmienną, najwyższą jakość produktu do końca okresu ważności. Zespół który odpowiada za jakość produktów liczy ponad 100 osób.

Produkty, które znalazły się w ofercie TZF Polfa precyzyjnie odpowiadają na potrzeby kierowców. Według badań aż 92% Polaków podkreśla, że zmęczenie podczas jazdy jest istotną przyczyną wypadków na drodze (Raport Komfort Jazdy 2016). Suplement diety EnergyMax TZF za sprawą kofeiny pomaga poprawić czujność i koncentrację. Zawarta w suplemencie guarana zmniejsza uczucie zmęczenia oraz poprawia zdolność koncentracji.

Drugi z wprowadzonych produktów – preparat na trawienie TraviGastro TZF dzięki zawartemu w nim karczochowi i mięcie oraz ekstraktom składników roślinnych przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego. 

W sprzedaży pojawił się także suplement diety Vitamina C 1000 mg TZF – zawierający m. in. ekstrakty roślinne, witaminę C oraz rokitnik wspierające układ odpornościowy.

Suplementy diety TZF Polfa można kupić na blisko 900 stacjach paliw PKN Orlen w Polsce. Wprowadzanym farmaceutykom towarzyszy nowa identyfikacja wizualna, opakowania zostały przygotowane według spójnej linii marki TZF.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety, powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. W przypadku EnergyMax nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (200-400 mg w dziennej porcji).

 

O Polfie Tarchomin:

Polfa Tarchomin jest najstarszym producentem leków w Polsce. Specjalizuje się w produkcji leków, które zapewniają szerokim grupom pacjentów dostęp do nowoczesnych metod leczenia, zwłaszcza w obszarze leków przeciwbakteryjnych (antybiotyki); leków przeciwcukrzycowych (insuliny); leków działających na ośrodkowy układ nerwowy oraz produktów dermatologicznych. Zakład jest także polskim producentem substancji farmaceutycznych, czyli aktywnych składników do produkcji gotowych form leków.

Portfolio Polfy Tarchomin zawiera około 50 produktów w prawie 120 różnych formach
i dawkach.

W ofercie znajdują się: leki wydawane na receptę (tzw. Rx) zarówno refundowane jak
i nieobjęte refundacją; leki dostępne bez recepty (tzw. OTC), leki stosowane w lecznictwie zamkniętym (szpitale); suplementy diety oraz wyroby medyczne.

Roczne możliwości produkcyjne zakładu to 65 milionów opakowań leków w formie stałej (tabletki, kapsułki), aerozoli oraz żeli. Zakład posiada 30 linii produkcyjnych.

Polfa Tarchomin jest jedyną polską firmą farmaceutyczną posiadającą certyfikat do udziału w przetargach organizowanych przez NATO.