13. Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego – Kongres łączący dwa Światy

Kategoria: Aktualności
3 min. czytania

Wydarzenie to trzy intensywne dni będące okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, prześledzenia aktualnych trendów oraz wymiany doświadczeń. Uczestnicy każdego z Kongresów będą mogli skorzystać z atrakcji przeznaczonych zarówno dla branży kosmetycznej, jak i farmaceutycznej.

Wykłady merytoryczne w dedykowanych salach

Pierwszego i drugiego dnia należy przygotować się na sporą dawkę wiedzy merytorycznej. Do wyboru będzie aż siedem bloków tematycznych dla każdej branży oraz dwie sale wykładowe, na których równolegle odbywać się będą prelekcje ekspertów z różnych dziedzin. Jest to propozycja dla pragnących zgłębić swoją wiedzę i poznać najnowsze trendy przedstawicieli zakładów farmaceutycznych oraz producentów kosmetyków.

Jako że oczekiwania konsumentów wciąż rosną, coraz trudniej jest ich zaskoczyć. Na pytanie, jak tego dokonać, odpowiedzi poszukają eksperci, którzy będą mówić o innowacyjnych rozwiązaniach, najnowszych trendach surowcowych czy opakowaniowych. Niewątpliwym wyzwaniem dla firm produkujących kosmetyki czy leki jest poruszanie się w gąszczu zmian regulacji prawnych i obostrzeń. Jak dostosować produkcję do najnowszych wymagań? Co ulepszyć w sektorze R&D czy kontroli jakości? Jak zwiększyć bezpieczeństwo produkcji? Jakie wyzwania stoją przed utrzymaniem ruchu w doskonaleniu łańcuchów dostaw? Pytań jest cała masa, więc warto je zadawać i szukać na nie odpowiedzi. Wykłady stanowią niepowtarzalną okazję do poruszenia tych i wielu innych zagadnień.

Mimo że dla branż farmaceutycznej i kosmetycznej są przeznaczone oddzielne sale, to uczestnicy obu Kongresów będą mogli wybierać spośród oferty obu z nich. Sesje wykładowe urozmaicą dodatkowo 15-minutowe prezentacje dostawców usług. Ci ostatni
wspierają często obie branże, dlatego połączenie Kongresu Świata Przemysłu Farmaceutycznego z Kongresem Świata Przemysłu Kosmetycznego może okazać się dla nich wyjątkowo korzystne.

Inspiracje płynące z rozmów

Niewątpliwą okazją do nawiązania kontaktów jest bezpośrednia rozmowa. Wiedzą o tym doskonale m.in. sprzedawcy czy też naukowcy oraz kadra menadżerska planująca działania w firmach. Aby ułatwić kontakt jednych z drugimi, dostawcy usług i technologii będą czekali na zainteresowanych przy dedykowanych stoiskach. Spotkanie to daje możliwość zebrania szerokiej oferty i wyboru odpowiednich rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb producentów leków i kosmetyków. Zdecydowanie przeglądanie katalogów i stron internetowych tego nie zastąpi. Doświadczenie poprzednich lat pokazuje, że niejednokrotnie podczas takich spotkań rodzą się nowe idee oraz zawiązują długotrwałe współprace.

Rozmowy w kuluarach. Spotkanie integracyjne i uroczysta gala

Nic nie zastąpi przyjemnej pogawędki przy kawie lub lunchu. Kiedy człowiek jest zrelaksowany, jego umysł potrafi wspiąć się na wyżyny kreatywności, a kiedy otoczony jest ekspertami ze swojej dziedziny, może powstać coś naprawdę wyjątkowego. Uczestnicy będą mieli wiele okazji do takich spotkań zarówno podczas przerw kawowych, w porze obiadowej, jak też w czasie spotkania integracyjnego na zakończenie pierwszego dnia oraz uroczystej gali, która będzie uwieńczeniem drugiego dnia Kongresu.

Honorowi patroni i zwiedzanie zakładów produkcyjnych

Tradycyjnie jak co roku wydarzenie ma swoich Honorowych Gospodarzy.

Honorowym Gospodarzem Kongresu Świata Przemysłu Kosmetycznego jest firma Dr Grehen – producent kosmetyków. Znajduje się ona w miejscowości Dyzin na Terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Orifarm Manufacturing Poland to z kolei firma oferująca produkty farmaceutyczne. Objęła ona rolę Honorowego Gospodarza tegorocznej edycji Kongresu Świata Przemysłu Farmaceutycznego.

Zakłady produkcyjne powyższych firm będzie można zwiedzić ostatniego dnia Kongresu. Wycieczki te będą idealną okazją do podpatrzenia rozwiązań stosowanych przez przedsiębiorstwa prężnie działające na polskim rynku.

ZOBACZ PROGRAM KONFERENCJI: https://kongresfarmaceutyczny.pl/program/