Nowość w klasie Etisoft Personal Protection: mini przyłbica

Mini przyłbica to doskonała alternatywa dla maseczek lub pełnych przyłbic. Stanowi duże ułatwienie dla pracowników gastronomii, zakładów fryzjerskich, lecz także osób, które borykają się z astmą lub noszą okulary (zarówno dorosłych, jak i nastolatków). Najnowszy produkt z kategorii Etisoft Personal Protection – mini przyłbica 2w1 dodatkowo pozwala zamontować 2 różne typy półmaski: zakładanej na nos bądź na brodę. A jakie jeszcze spełnia funkcje? Odpowiadamy poniżej.

Swobodnie łapiąc oddech

Zakrywająca nos i usta mini przyłbica zapewnia nieograniczony przepływ powietrza. Właśnie dlatego stanowi doskonałe rozwiązanie do użytku codziennego. Docenią ją zarówno osoby, które przez wiele godzin muszą nosić produkty ochronne (np. pracownicy firm), jak i ci, dla których noszenie maseczek wiąże się z dużym dyskomfortem. Mini przyłbica nie zakrywa oczu, dzięki czemu nie ogranicza widoczności i nie zniekształca obrazu. Ten fakt docenią posiadacze okularów. Problem zaparowanych szkieł minie raz na zawsze.

Mini przyłbica – przechowywanie

Mini przyłbica 2w1 jest praktycznie płaska, zajmuje niewiele miejsca i bez problemu można ją nosić w torebce, plecaku, a nawet kieszeni. Mini przyłbice marki Etisoft mają tarcze wykonane z trwałego, a przy tym w pełni przeźroczystego poliwęglanu. Silikon, przy pomocy którego półmaska jest zakładana na nos lub brodę, to produkt atestowany - taki sam jak stosowany przy produkcji masek dla nurków. Został on również zastosowany do wykonania odciążnika uszu zakładanego z tyłu głowy. Produkt łatwo dopasować także do obwodu głowy. Można zrobić to na dwa sposoby: poprzez regulację samej tarczy, jak i zakładanych za uszy gumek.

Mini przyłbica ułatwi komunikację

Co ważne – mini przyłbica, w przeciwieństwie do standardowych maseczek ochronnych, ułatwia komunikację werbalną, a osoby niedosłyszące nie będą miały problemu z czytaniem z ust i odbiorem mimiki twarzy. Z drugiej strony – produkt zapewni poczucie bezpieczeństwa podczas bezpośrednich kontaktów z innymi osobami, a jego lekka konstrukcja gwarantuje komfort podczas użytkowania. Minimalizując ryzyko związane z wirusami oraz innymi drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową mini przyłbice pozwalają chronić siebie i innych.

Polski produkt

Mini przyłbica może być stosowana również podczas deszczu, bowiem jest odporna na wodę, nie ulegnie zamoczeniu, zniszczeniu czy deformacji. Jest wielorazowego użytku, a do jej czyszczenia wystarczy środek na bazie alkoholu. Co warte podkreślenia - produkt został wyprodukowany w Polsce.

 

Mini przyłbice dostępne są w sprzedaży dla osób indywidualnych, firm, placówek usługowych, samorządowych i wszystkich zainteresowanych w sklepie: https://sklep.etisoft.pl/

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

Nowości produktowe dla farmacji

Czytaj inne

SZKOLENIA BRANŻOWE 2023

POMÓŻCIE!!!

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

 • ŚPK http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
 • pio.jpg http://www.pio.org.pl/
 • logo instytutu magazynowania.jpg http://www.ilim.poznan.pl/
 • urpl.jpg http://www.urpl.gov.pl/
 • romaco-logo.jpg http://www.infarma.pl/
 • GIF - LOGO.jpg http://www.gif.gov.pl/
 • image002.jpg http://www.ispe.org.pl
 • pasmi.jpg http://www.pasmi.pl
 • Inst_Farmaceutyczny_logo.jpg http://www.ifarm.waw.pl
 • jci1.jpg http://www.jagiellonskiecentruminnowacji.pl/
 • ptfarm-małe.jpg http://www.ptfarm.pl
 • pzppf.jpg http://www.producencilekow.pl
 • logo NIL.jpg http://www.nil.gov.pl
 • IG GARMACJA POLSKA.jpg http://www.farmacja-polska.org.pl