Spotkajmy się na stoisku Novasome podczas targów PCI Days 2019 w Warszawie.

Już 15 i 16 warszawska Hala EXPO XXI zmieni się w miejsce spotkań dostawców i producentów działających w branżach farmaceutycznej i kosmetycznej, właścicieli, dyrektorów produkcji oraz firm oferujących surowce, opakowania, maszyny do produkcji, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT. W gronie wystawców jest m.in. wrocławska spółka Novasome. Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo FARMACOM.

„Targi PCI Days 2019 to nowe wydarzenie B2B, skierowane dla dostawców i producentów działających w branżach farmaceutycznej i kosmetycznej. Udział w targach stwarza dostawcom niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swojej oferty oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych z producentami kosmetyków i leków. Odwiedzający docenią Targi PCI Days za możliwość poznania nowości produktowych i czerpania inspiracji do tworzenia nowych form leków i kosmetyków. PCI Days to idealne miejsce do zaprezentowania i poznania pełnej oferty do produkcji leków i kosmetyków – od surowców poprzez produkcję aż po opakowania” – podkreślają na stronie wydarzenia organizatorzy.

 

Kiedy powstało i czym zajmuje się Novasome?

 

Tomasz Han, Prezes CBR Novasome Sp. z o.o.: Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. powstało w 2004 jako spółka typu spin-off. W kolejnej dekadzie spółka mocno postawiła na rozwój nowych technologii, współpracę z uczelniami wyższymi i realizację wielu projektów. Zaangażowanie i ambitne cele pracowników spotkały się z uznaniem Ministra Gospodarki, który w 2014 roku przyznał Novasome - status Centrum Badawczo-Rozwojowego. Dziś jako spółka świadczymy kompleksowe usługi badawczo-rozwojowe, eksperckie i analityczne w dziedzinie medycyny, farmacji i przemysłu kosmetycznego.