Miebach uruchamia ankietę na temat trendów w łańcuchu dostaw w Branży Farmaceutycznej & Life Sciences – zapraszamy do udziału przedstawicieli z branży

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

Link do ankiety: https://questionpro.eu/t/AB3utBzZB3vj0o

Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem badania i z niecierpliwością czekamy na zebranie kompleksowych informacji na temat trendów w łańcuchu dostaw w branży farmaceutycznej & Life Sciences w 2023 roku" – powiedział Achim Sponheimer, dyrektor ds. farmacji i nauk przyrodniczych w Miebach.

"Łańcuch dostaw jest teraz w centrum uwagi bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ społeczeństwo stało się świadome jego roli w nowej normalności, od niedoborów pandemicznych po wąskie gardła w dostawach i cyfryzację. Poprzez tę inicjatywę chcemy dostarczyć podmiotom z branży praktycznych wyników, które mogą doprowadzić do znaczących zmian w ich łańcuchu dostaw".

Badanie trendów w łańcuchu dostaw firmy Miebach Pharma & Life Sciences jest prowadzone od ponad 15 lat. W ten sposób wyniki nie tylko stanowią krótkoterminowy "barometr trendów", ale także pokazują długoterminowe trendy na rynku, zapewniają orientację i wzbogacają dyskusje o rzeczywistą wiedzę. W tym roku, oprócz głównych tematów farmaceutycznych, badanie koncentruje się na pytaniach dotyczących podejścia end-to-end oraz na zmianach napędzanych przez cyfryzację.

Biorąc udział w tym badaniu, firmy uzyskują dostęp do cennych danych porównawczych, co pozwala im zoptymalizować strategie łańcucha dostaw i utrzymać przewagę na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Wypełnienie ankiety zajmie około 15 minut. Uczestnicy otrzymują podsumowanie ostatecznych wyników badania, jeśli na końcu ankiety wprowadzą dane kontaktowe.

Link do ankiety: https://questionpro.eu/t/AB3utBzZB3vj0o  

Aby uzyskać więcej informacji lub w razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Ralfem Hoffmannem (hoffmann@miebach.com).