Zentiva informuje o przejęciu spółki Creo Pharmaceuticals Ltd. w Wielkiej Brytanii

Zentiva Group a.s. informuje o przejęciu brytyjskiej spółki Creo Pharmaceuticals Ltd. będącej podmiotem zależnym Amneal Pharmaceuticals, Inc.

 

Nick Haggar, Dyrektor Generalny Zentivy powiedział: – Z prawdziwą przyjemnością potwierdzam przejęcie przez Zentivę spółki Creo Pharma. Krok ten pozwoli nam wzmocnić pozycję Grupy Zentiva w Wielkiej Brytanii. Jest również wyrazem naszego zaufania do rynku brytyjskiego oraz zaangażowania na rzecz rozwoju, produkcji i dostarczania wysokiej jakości leków w przystępnych cenach. Pragniemy przywitać w Zentivie zespół Creo Pharma, który wśród swoich klientów cieszy się doskonałą reputacją dostawcy wysokiej klasy usług.

Z radością dołączamy do Zentiva. Jesteśmy przekonani, że połączenie naszych przedsiębiorstw zaowocuje wartością dodaną dla naszych klientów i pacjentów w Wielkiej Brytanii. Wierzymy, że połączenie ze spółką Zentiva pozwoli nam przyspieszyć tempo wzrostu i rozwinąć pełnię potencjału – powiedział Luke Hart, Dyrektor Zarządzający Creo Pharmaceuticals Ltd.


 

 

O Zentivie

Zentiva jest europejskim producentem wysokiej jakości leków służących pacjentom w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Wraz z zespołem liczącym ponad 2,5 tysiąca pracowników oraz siecią zakładów produkcyjnych z głównymi lokalizacjami w Pradze i Bukareszcie chcemy być liderem leków markowych i generycznych w Europie, aby lepiej odpowiadać na codzienne potrzeby w zakresie opieki zdrowotnej.
W Zentivie dążymy do tego, aby ochrona zdrowia była prawem, a nie przywilejem. Ludzie potrzebują obecnie coraz lepszego dostępu do opieki zdrowotnej. Współpracując z lekarzami, farmaceutami i przedstawicielami systemu opieki zdrowotnej, codziennie dostarczamy rozwiązania w zakresie ochrony zdrowia, na których wszyscy polegamy.

Informacje o Creo Pharmaceuticals Ltd.
Spółka Creo Pharma powstała w 2007 r. z myślą o zapewnianiu dostawcom bezpośredniego dostępu do rynku leków generycznych w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy szanowanym, godnym zaufania i stale rozwijającym się brytyjskim dostawcą usług farmaceutycznych specjalizującym się w zaopatrywaniu hurtowni, aptek i szpitali w szerokie spektrum leków generycznych i produktów markowych. Sukces firmy Creo opiera się na doskonałych relacjach z klientami i wysokiej jakości oferowanego im wsparcia oraz zróżnicowanej ofercie produktów. Wiemy, że zaufanie i wiarygodność to fundamenty powodzenia w dzisiejszym dynamicznie ewoluującym sektorze leków generycznych, dlatego stawiamy na przyjazny i profesjonalny zespół obsługi klienta. Skupiając się na najważniejszych celach i potrzebach naszych klientów, dążymy do zapewnienia przedstawicielom zawodów medycznych i pacjentom dostępu do bogatej gamy unikalnych produktów leczniczych.

 

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

POMÓŻCIE!!!

Podaj adres email
I nie przegap więcej żadnego wydarzenia

Nowości produktowe dla farmacji

Czytaj inne

SZKOLENIA BRANŻOWE

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

 • ŚPK http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
 • pio.jpg http://www.pio.org.pl/
 • logo instytutu magazynowania.jpg http://www.ilim.poznan.pl/
 • urpl.jpg http://www.urpl.gov.pl/
 • romaco-logo.jpg http://www.infarma.pl/
 • GIF - LOGO.jpg http://www.gif.gov.pl/
 • image002.jpg http://www.ispe.org.pl
 • pasmi.jpg http://www.pasmi.pl
 • Inst_Farmaceutyczny_logo.jpg http://www.ifarm.waw.pl
 • jci1.jpg http://www.jagiellonskiecentruminnowacji.pl/
 • ptfarm-małe.jpg http://www.ptfarm.pl
 • pzppf.jpg http://www.producencilekow.pl
 • logo NIL.jpg http://www.nil.gov.pl
 • IG GARMACJA POLSKA.jpg http://www.farmacja-polska.org.pl