WARTO INWESTOWAĆ W ZDROWIE PRACOWNIKÓW! GSK WDRAŻA GLOBALNY PROGRAM PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ

GSK, w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników, poza standardowymi benefitami medycznymi, wdraża dodatkowe świadczenia zdrowotne. Pracownicy GSK i członkowie ich rodzin, w ramach programu „Partnership for Prevention”, zostaną objęci programem profilaktyki zdrowotnej. Celem programu, zgodnie z misją firmy, jest edukacja na temat profilaktyki chorób oraz zapewnienie pracownikom dostępu do różnych pakietów niezależnie od ich miejsca pracy czy stanowiska. GSK jest pierwszym międzynarodowym pracodawcą, który wprowadzi kompleksowy program profilaktyki zdrowotnej we wszystkich spółkach na całym świecie.

Profilaktyka zdrowotna ma ogromne znaczenie na każdym etapie życia i może przybierać różne formy – od modyfikacji stylu życia, obejmującej rzucenie palenia, zmianę diety i zwiększenie aktywności fizycznej, przez badania przesiewowe, które umożliwiają wykrycie choroby na wczesnym etapie, do szczepień, które mogą zapobiegać rozwojowi choroby. Świadczenia, które zostaną zaoferowane przez GSK, zostały wybrane ze względu na ich dużą wartość dla profilaktyki i diagnostyki chorób w zgodzie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia.

 

Misją GSK jest poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej. Program „Partnership for Prevention” daje nam nowe niesamowite możliwości urzeczywistniania tej misji wśród samych pracowników naszej firmy, a także ich rodzin. Jako ekspert w sektorze ochrony zdrowia, oferujemy szereg benefitów, które odpowiadają na różnorodne potrzeby i oczekiwania naszych pracowników na różnych etapach ich życia. Troszczymy się o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie ich rodzin w równie wysokim stopniu, jak o zdrowie naszych pacjentów i konsumentów - mówi Anita Rogalska, Dyrektor HR, GSK.

 

Profilaktyka stanowi nieodzowny element dbania o zdrowie i dobre samopoczucie na wszystkich etapach życia każdego człowieka. Dlatego świadczenia opieki zdrowotnej są coraz ważniejsze dla pracowników i członków ich rodzin na całym świecie, głównie ze względu na ogólnoświatowy wzrost częstości występowania chorób niezakaźnych, takich jak cukrzyca, choroby układu sercowo-naczyniowego i otyłość.

 

Dzięki programowi „Partnership for Prevention” pracownicy będą mogli lepiej rozumieć zagadnienia związane ze zdrowiem, podejmować działania mające na celu jego ochronę i dokonywać właściwych decyzji prozdrowotnych. Oferowane świadczenia uzupełniają świadczenia już dostępne w ramach programu świadczeń medycznych GSK lub państwowych programów zdrowotnych. W Polsce zweryfikowano 24 potrzeby z 40 świadczeń dostępnych w ramach programu P4P globalnie.

 

,Źródło: GSK

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

Podaj adres email
I nie przegap więcej żadnego wydarzenia

POMÓŻCIE!!!

Nowości produktowe dla farmacji

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Katalog firm

Współpracujemy z

 • ŚPK_logo_2013.jpg http://www.kosmetyka.farmacom.com.pl/
 • pio.jpg http://www.pio.org.pl/
 • logo instytutu magazynowania.jpg http://www.ilim.poznan.pl/
 • urpl.jpg http://www.urpl.gov.pl/
 • romaco-logo.jpg http://www.infarma.pl/
 • GIF - LOGO.jpg http://www.gif.gov.pl/
 • image002.jpg http://www.ispe.org.pl
 • pasmi.jpg http://www.pasmi.pl
 • Inst_Farmaceutyczny_logo.jpg http://www.ifarm.waw.pl
 • jci1.jpg http://www.jagiellonskiecentruminnowacji.pl/
 • ptfarm-małe.jpg http://www.ptfarm.pl
 • pzppf.jpg http://www.producencilekow.pl
 • logo NIL.jpg http://www.nil.gov.pl
 • IG GARMACJA POLSKA.jpg http://www.farmacja-polska.org.pl