Targi PCI Days 2020: najlepsi dostawcy dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, trendy i nowości technologiczne, zmiany prawne i legislacyjne – wszystko czym żyje branża w jednym miejscu.

Już w czerwcu odbędzie się kolejna edycja jedynych na rynku Targów Dostawców Dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Bogata oferta wystawiennicza dostawców z Polski i zagranicy, ponadto szereg wykładów i konferencji oraz warsztaty dla zakupowców – to wszystko i wiele więcej czeka na właścicieli, członków zarządów i pracowników zakładów produkujących leki i kosmetyki, którzy przyjadą do Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie.

Najlepsi dostawcy w jednym miejscu

Do grona wystawców nieustannie dołączają kolejne firmy, które 4 i 5 czerwca zaprezentują swoją ofertę produktów i usług dla przemysłu leków i kosmetyków. Swoje propozycje opakowaniowe przedstawią m.in. Cabka, Formed, Polpak, Pont NL, Preston, S.M.Art i Unicom. Na uczestników poszukujących wyposażenia laboratoryjnego lub placówki przeprowadzającej analizy czekają Cleanroom, Dr. Nowaczyk, LAB-EL, Mikrolab, Shim-Pol i inni. Natomiast najbardziej innowacyjną ofertę maszyn zaprezentują tacy wystawcy jak Bosky, B.P. Engineering, Famsupport, Heuft, Mado Systemy, Marchesini, Mech-Masz, Nortec, Stigen czy Zigler. Nie zabraknie też dostawców oprogramowania, m.in. Glob Center, T&D Corporations, natomiast swoje etykiety dla kosmetyki i farmacji zaprezentują Intrex oraz Wiking Graf. A poza tym ACME, Alior Bank, Chemgineering, C.M. Systems, Efaflex, Ekohigiena, Komender, Maverick, Miele…  – różnorodność oferty i innowacyjne rozwiązania dla farmacji oraz kosmetyki zdecydowanie stanowią o ogromnym potencjale PCI Days.

A co z surowcami? Producenci i dostawcy surowców zapraszają do udziału w konferencji ,,Be Inspired – Nowości Surowcowe 2020/2021”, w trakcie której zaprezentują oni swoje innowacyjne produkty dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. O swoich wyjątkowych surowcach opowiedzą m.in. C.H. Erbslöh, Impag, Nortrade Pharma, Synthos Care i Zigler.

Merytoryka naszą siłą

Wzorem poprzedniej edycji, w Farmaceutycznej Strefie Inspiracji i Kosmetycznej Strefie Inspiracji uczestnicy targów będą mieli okazję wysłuchać serii wykładów przybliżających najważniejsze zagadnienia i problemy, którymi żyje branża, oraz ich rozwiązania. Specjaliści reprezentujący przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny opowiedzą również o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju branży. Już wkrótce zostanie udostępniony szczegółowy program merytoryczny obu Stref Inspiracji.

Odbędzie się również wyjątkowa konferencja ,,Mikrobiologia produktów kosmetycznych i środowiska produkcyjnego”, którą organizuje Dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji we współpracy z branżowymi ekspertami.

Swoim doświadczeniem i poradami dotyczącymi negocjacji i dokonywania firmowych zakupów podzielą się specjaliści reprezentujący Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów podczas kolejnej edycji warsztatów dla zakupowców. W ramach warsztatów trenerzy Monika Bis i Andrzej Zawistowski poprowadzą łącznie dwa bloki tematyczne: ,,Oszczędności czy bezpieczeństwo? Dylemat szybko rozwijających się organizacji” oraz ,,Trendy i Wyzwania Zakupowe XXI wieku”. Poprzednia edycja warsztatów spotkała się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających PCI Days i zaowocowała bardzo wysoką frekwencją w sali konferencyjnej, gdzie się odbywała.

Nowa lokalizacja – jak dojechać?

Tegoroczne PCI Days odbędzie się w całkowicie nowej lokalizacji: Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie. Zmiana miejsca przekłada się na dwukrotnie większą powierzchnię wystawienniczą w nowoczesnym,  wielofunkcyjnym budynku. Global EXPO mieści się na warszawskim Żeraniu, przy najruchliwszym węźle komunikacyjnym Miasta Stołecznego. Halę wystawienniczą charakteryzuje wysoki standard techniczny i niespotykane parametry funkcjonalne, co z pewnością gwarantuje udaną wystawę.

Mimo bardzo rozbudowanej komunikacji miejskiej (kilkanaście linii autobusowych, tramwajowych i lokalnej kolei), organizatorzy uruchomią bezpłatne połączenie busem pomiędzy Global EXPO a Dworcem Warszawa Wschodnia. Bus będzie kursował kilkukrotnie, w obie strony, przez cały czas trwania targów. Rozkład odjazdów zostanie podany już wkrótce.

Organizatorem targów jest Wydawnictwo Farmacom – wydawca branżowych kwartalników dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz organizator specjalistycznych kongresów.

Zarejestruj się i weź udział w Targach PCI Days 2020 całkowicie bezpłatnie!

>> Dowiedz się więcej na www.pcidays.pl <<

>> PCI Days znajdziesz też na LinkedIn i Facebook – obserwuj nas i bądź na bieżąco! <<

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

POMÓŻCIE!!!

Podaj adres email
I nie przegap więcej żadnego wydarzenia

Nowości produktowe dla farmacji

Czytaj inne

SZKOLENIA BRANŻOWE

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

 • ŚPK_logo_2013.jpg http://www.kosmetyka.farmacom.com.pl/
 • pio.jpg http://www.pio.org.pl/
 • logo instytutu magazynowania.jpg http://www.ilim.poznan.pl/
 • urpl.jpg http://www.urpl.gov.pl/
 • romaco-logo.jpg http://www.infarma.pl/
 • GIF - LOGO.jpg http://www.gif.gov.pl/
 • image002.jpg http://www.ispe.org.pl
 • pasmi.jpg http://www.pasmi.pl
 • Inst_Farmaceutyczny_logo.jpg http://www.ifarm.waw.pl
 • jci1.jpg http://www.jagiellonskiecentruminnowacji.pl/
 • ptfarm-małe.jpg http://www.ptfarm.pl
 • pzppf.jpg http://www.producencilekow.pl
 • logo NIL.jpg http://www.nil.gov.pl
 • IG GARMACJA POLSKA.jpg http://www.farmacja-polska.org.pl