SENSUM

Sensum jest bardzo nowoczesną firmą utworzoną w latach 2000, która rozwija, produkuje i sprzedaje nowatorskie, automatyczne, wizualne systemy kontroli dla przemysłu farmaceutycznego. Obecnie firma Sensum jest częścią koncernu IMA Włochy. Sensum współpracuje z R&D w Laboratorium Technologii Obrazowania, Wydziału Inżynierii Elektrycznej, Uniwersytetu Lublijana w Słowenii. Firma posiada 30 letnie doświadczenie w przetwarzaniu obrazu i jego analizowaniu.

SPINE do automatycznej wizualnej inspekcji i sortowania tabletek i kapsułek.

SPINE jest nowoczesną, zautomatyzowaną maszyną do 100% wizualnej kontroli oraz sortowania tabletek i kapsułek.

Maszyna automatycznie kontroluje całą powierzchnię tabletek i kapsułek za pomocą sześciu niezależnych kamer z prędkością aż do 360,000 produktów na godzinę.

Intuicyjny, przyjazny użytkownikowi, graficzny interfejs zapewnia prostą obsługę i naukę do kontroli nowych produktów.

Maszyna posiada aktywny system sortowania z weryfikacją dla obydwu prawidłowych oraz wadliwych produktów, który zapewnia bezpieczne oraz niezawodne działanie.

Niewielka ilość części formatowych, ergonomiczna konstrukcja oraz łatwy dostęp są kluczem do szybkiej zmiany formatu na nowy produkt, prostego czyszczenia oraz konserwacji.

SPINE jest zgodny z FDA 21 CFR część 11.

 

SPINE HYPO dla automatycznej wizualnej kontroli oraz sortowania silnie aktywnych tabletek i kapsułek.

SPINE HYPO jest pierwszą maszyną na rynku, która umożliwia automatyczną wizualną kontrolę oraz sortowanie silnie aktywnych tabletek i kapsułek w osłonie izolatorów.

Maszyna zapewnia takie same osiągi kontroli i sortowania co standardowa Sensum SPINE oraz zawiera rozwiązania izolacyjne, takie jak oddzielenie strefy procesowej za pomocą barier, podciśnienie oraz filtrowanie powietrza.

SPINE HYPO może być wyposażona w zamknięte systemy podawania i rozładunku do całkowicie odizolowanej strefy niebezpiecznej.

Porty rękawowe oraz port szybkiego transferu (RTP) są używane dla bezpiecznego dostępu bez narażania użytkownika na kontakt z substancją aktywną.

Proste i wydajne czyszczenie osiągane jest dzięki minimalnej ilości części formatowych, są one szybko czyszczone zarówno poprzez suche odpylanie jak i mokre czyszczenie dekontaminacyjne.

SPINE HYPO posiada ergonomiczną oraz całkowicie bez narzędziową konstrukcję.

 

HELIX

HELIX jest modularną maszyną do podnoszenia i odpylania tabletek i kapsułek do różnych wysokości (470, 720, 980, 1230, 1480, 1730, 1980, 2240, 2490… mm).

 

SPINE z HELIX

HELIX jest maszyną do podnoszenia i odpylania tabletek i kapsułek

HELIX jest maszyna kompaktową, mobilną i może być ustawiana na dowolnych wysokościach, co ułatwia przystosowanie do różnorodnych procesów produkcji, takich jak napełnianie i ważenie kapsułek, prasowanie i powlekanie tabletek, kontrola jakości, a także napełniania blistrów i butelek.

HELIX może być używana gdy jest potrzeba delikatnego i efektywnego podnoszenia i/lub usuwania pyłu z tabletek lub kapsułek.

Modularna konstrukcja HELIX posiada niewielką ilość części i może być składana i rozkładana w sposób bez narzędziowy. Kolumna podnosząca może być całkowicie rozmontowana do prostego czyszczenia.

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

POMÓŻCIE!!!

Podaj adres email
I nie przegap więcej żadnego wydarzenia

Nowości produktowe dla farmacji

Czytaj inne

SZKOLENIA BRANŻOWE

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

 • ŚPK_logo_2013.jpg http://www.kosmetyka.farmacom.com.pl/
 • pio.jpg http://www.pio.org.pl/
 • logo instytutu magazynowania.jpg http://www.ilim.poznan.pl/
 • urpl.jpg http://www.urpl.gov.pl/
 • romaco-logo.jpg http://www.infarma.pl/
 • GIF - LOGO.jpg http://www.gif.gov.pl/
 • image002.jpg http://www.ispe.org.pl
 • pasmi.jpg http://www.pasmi.pl
 • Inst_Farmaceutyczny_logo.jpg http://www.ifarm.waw.pl
 • jci1.jpg http://www.jagiellonskiecentruminnowacji.pl/
 • ptfarm-małe.jpg http://www.ptfarm.pl
 • pzppf.jpg http://www.producencilekow.pl
 • logo NIL.jpg http://www.nil.gov.pl
 • IG GARMACJA POLSKA.jpg http://www.farmacja-polska.org.pl