Firma KATES Polska Sp. z o.o. pozyskała strategicznego partnera!

KATES przez ponad 25 lat obecności na rynku dał się poznać jako dostawca innowacyjnych, wydajnych urządzeń i rozwiązań procesowych wysokiej jakości dla wielu odbiorców z branży przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Celem zwiększenia dynamiki rozwoju firmy, Właściciele podjęli decyzję o nawiązaniu współpracy z BOCCARD Polska Sp. z o.o.

Piotr Śledziński, Dyrektor Generalny BOCCARD Polska Sp. z o.o., Członek Zarządu KATES Polska Sp. z o.o.:
„Firma KATES to lata doświadczeń i zaangażowania Właścicieli oraz wykwalifikowanej i kreatywnej kadry Pracowników. BOCCARD zaś, ma długoletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów instalacyjnych i procesowych. Obie firmy znają się lat i wspólnie realizowały z sukcesem wiele projektów. Naszym celem i siłą zawsze było rozwiązywanie wyzwań procesowych, tworzenie niestandardowych urządzeń wspólnie z Klientami. Łączą nas wspólne wartości, charakter firm rodzinnych i odwaga w podejmowaniu wyzwań. Nasze zaangażowanie to pierwszy krok w rozwój marki KATES. Już w tym roku planujemy rozpoczęcie budowy nowych hal produkcyjnych w Olsztynie, inwestycje w badania i rozwój zasobów inżynieryjnych oraz produkcyjnych. Dołożymy wszelkich starań, aby Klienci KATES i BOCCARD odczuli tylko pozytywne efekty.”
 
 
Informacje o KATES

   Firma KATES istnieje od 1991 roku i od początku swojej działalności świadczy profesjonalne usługi z zakresu produkcji urządzeń procesowych ze stali kwasoodpornej dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, chemicznego, spożywczego oraz pokrewnych.  W ofercie firmy znajdują się m.in. zbiorniki, mieszalniki, wymienniki płaszczowo-rurowe, wymienniki ciepła, pillow plates, reaktory, mieszalniki próżniowe, urządzenia spożywcze. KATES posiada pełne, własne zaplecze: halę produkcyjną oraz biuro konstrukcyjne, pozwalające realizować projekty, zarówno wg indywidualnych potrzeb Klienta, jak i całych linii technologicznych.
 

 

 

 

Informacje o BOCCARD


 Od 1918 roku, przez cztery pokolenia, BOCCARD ugruntował swoją pozycję – na świecie, a od ponad 23 lat w Polsce – jako czołowy gracz w tworzeniu coraz bardziej innowacyjnych i nowoczesnych obiektów przemysłowych.
Z ponad 3500 specjalistami w 35 krajach i 60 Jednostkach Biznesowych, BOCCARD zajmuje się inżynierią, prefabrykajcą, budową i utrzymaniem ruchu. Dzięki doskonałemu zarządzaniu projektami opartemu na zobowiązaniu “Safety first, on time, on spec, on budget”  BOCCARD jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań optymalizujących całkowity koszt posiadania (TCO) na rynkach przemysłowych, takich jak: petrochemia i gaz, przemysł chemiczny, energetyka (z uwzględnieniem energetyki jądrowej), automotive, przemysł farmaceutyczny i biotechnologia, przemysł kosmetyczny, spożywczy, browarnictwo.

Kontakt: 

KATES Polska Spółka z o.o.
ul. Sprzętowa 3b
10-467 Olsztyn
[email protected]

BOCCARD Polska Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 270 
05-816 Michałowice
[email protected]

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

Podaj adres email
I nie przegap więcej żadnego wydarzenia

POMÓŻCIE!!!

Nowości produktowe dla farmacji

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Katalog firm

Współpracujemy z

 • ŚPK_logo_2013.jpg http://www.kosmetyka.farmacom.com.pl/
 • pio.jpg http://www.pio.org.pl/
 • logo instytutu magazynowania.jpg http://www.ilim.poznan.pl/
 • urpl.jpg http://www.urpl.gov.pl/
 • romaco-logo.jpg http://www.infarma.pl/
 • GIF - LOGO.jpg http://www.gif.gov.pl/
 • image002.jpg http://www.ispe.org.pl
 • pasmi.jpg http://www.pasmi.pl
 • Inst_Farmaceutyczny_logo.jpg http://www.ifarm.waw.pl
 • jci1.jpg http://www.jagiellonskiecentruminnowacji.pl/
 • ptfarm-małe.jpg http://www.ptfarm.pl
 • pzppf.jpg http://www.producencilekow.pl
 • logo NIL.jpg http://www.nil.gov.pl
 • IG GARMACJA POLSKA.jpg http://www.farmacja-polska.org.pl