Aflofarm rozpoczyna współpracę z Fundacją Rak’n’Roll. Każde kupione opakowanie ExtraBiotin to złotówka dla programu „Daj Włos!”

Dzięki współpracy Aflofarm Farmacja Polska i Fundacji Rak’n’Roll każde kupione opakowanie ExtraBiotin to złotówka na program „Daj Włos!”, dzięki któremu kobiety w trakcie chemioterapii otrzymują peruki z włosów naturalnych. Partnerstwo rusza od 1 lipca i będzie szeroko komunikowane za pomocą reklamy w TV, internecie, prasie oraz radiu, a także na ulotce wewnątrz opakowania.

" Aflofarm Farmacja Polska z dumą wspiera działania prowadzone przez Fundację Rak’n’Roll, mające na celu poprawę jakości życia osób chorych na nowotwory. Cieszę się, że możemy pomóc w dwojaki sposób: udostępniając nowoczesny preparat pomagający zachować zdrowe włosy i skórę, a jednocześnie pomóc kobietom, które pragną odzyskać ładny wygląd i pewność siebie" - mówi Jacek Furman, Prezes Zarządu Aflofarm Farmacja Polska.

 

" Jednym z trudniejszych doświadczeń kobiety przechodzącej przez raka jest utrata włosów związana z leczeniem. W programie „Daj Włos!” każdy, kto chce obciąć włosy, może to zrobić w dobrym celu – na wygodne i piękne peruki z włosów naturalnych. Zaangażowanie darczyńców pozwala nam je przygotować i przekazać za darmo kobietom w trakcie terapii, dzięki czemu mogą lepiej się poczuć i mają więcej siły w drodze do zdrowia. Do tej pory uszczęśliwiliśmy ponad 1700 kobiet" - podkreśla Joanna Rokoszewska-Łojko, Dyrektor Zarządzająca Fundacji Rak’n’Roll.

 

Program „Daj Włos!”

Peruki z naturalnych włosów nie są refundowane przez NFZ, a ich cena jest wyjątkowo wysoka. W odpowiedzi na tę sytuację ruszył program „Daj Włos!”. W programie może wziąć udział każdy, kto chce ściąć minimum 25 cm włosów a zmieniając swój wygląd, zrobić coś dobrego dla innych. Wystarczy obciąć włosy wg. instrukcji na raknroll.pl/dajwlos i przesłać je do Fundacji, skąd warkocze wędrują do firmy perukarskiej. W ostatnim etapie, gotowe już peruki trafiają za darmo do kobiet, które przechodzą przez raka.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/185448/d0b5e154ac465d82eb5d8e0bbe73594f.jpg
" Fundacja Rak'n'Roll pomaga żyć dobrze, godnie i szczęśliwie, pomimo raka. Działania, które prowadzimy są odpowiedzią na potrzeby chorych. I taki też jest program „Daj Włos!”, wspierany w tym roku przez Aflofarm" - mówi Joanna Rokoszewska-Łojko, Dyrektor Zarządzająca Fundacji Rak’n’Roll.
 
 
" Cieszymy się, że nasza akcja może wpłynąć na poprawę jakości życia  osób chorych na nowotwory, sprawiając, że proces zdrowienia nie musi być dla nich traumą związaną z utratą dawnego wizerunku" - dodaje  Jacek Furman, Prezes Zarządu Aflofarm Farmacja Polska.
 
 

ExtraBiotin

Biotyna zawarta w suplemencie diety ExtraBiotin pomaga zachować zdrowe włosy i skórę oraz pomaga utrzymać prawidłowy stan błon śluzowych. Ponadto biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/185447/7e720ece6e54dd9e39e2891209dc1dbc.png

 

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

Podaj adres email
I nie przegap więcej żadnego wydarzenia

WorldFood Poland

Nowości produktowe dla farmacji

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

 • ŚPK_logo_2013.jpg http://www.kosmetyka.farmacom.com.pl/
 • pio.jpg http://www.pio.org.pl/
 • logo instytutu magazynowania.jpg http://www.ilim.poznan.pl/
 • urpl.jpg http://www.urpl.gov.pl/
 • romaco-logo.jpg http://www.infarma.pl/
 • GIF - LOGO.jpg http://www.gif.gov.pl/
 • image002.jpg http://www.ispe.org.pl
 • pasmi.jpg http://www.pasmi.pl
 • Inst_Farmaceutyczny_logo.jpg http://www.ifarm.waw.pl
 • jci1.jpg http://www.jagiellonskiecentruminnowacji.pl/
 • ptfarm-małe.jpg http://www.ptfarm.pl
 • pzppf.jpg http://www.producencilekow.pl
 • logo NIL.jpg http://www.nil.gov.pl
 • IG GARMACJA POLSKA.jpg http://www.farmacja-polska.org.pl